Нещодавний вміст від jurij

  1. jurij

    О капсюлях,все что знаем.

    Ще такий цікавий нюанс:дякуючи поважному спеціалісту Пану Грищенко і його посиланню на совітський Гост http://www.infosait.ru/Pages_gost/17799.htm_висота капсуля "центробой" мала б бути в діапазоні 2.92(плюс- мінус )...А фактично ми маєм 2.4-що мідний,що цей мій невідомий..не думаю,що при...
  2. jurij

    О капсюлях,все что знаем.

    Доброго дня!допоможіть визначити марку капсуля-центробоя.Дістався мені цей "скарб",як придане до рушниці.D-6,55mm,H-2,4mm.Матеріал-не латунь,але метал має жовтуватий відтінок.Від мідного центробою "гуляють"сотки в розмірах.Питав знайомих-одні кажуть,що це КВ 27,інші,що це центробой,тільки...
  3. jurij

    Куплю пластикові контейнера під "Тріо" 12 калібр.

    Пропозиція актуальна.
  4. jurij

    Как оформить доки для охоты?

    Шановний пане 1gena73!Тільки з вам можу поділитись своїми спостереженнями-як дістало ,в інтернеті,відверте хамство і бидляцство..А аргумент він ось де-зверху http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0318-04.Тут ще слід було добавити,що законодавець інших варіантів не дає.І все тут.Крапка.Хоча звідки...
  5. jurij

    Как оформить доки для охоты?

    На мою думку тут КСУ і ФМСУ не допрацьовують.Вони сидять на щенячих грошах і їм добре.В Україні знайдеться не одна тисяча мисливців,власників безпартійних собак,які будуть згідні платити якусь певну сумму в рік(скажімо 200-300гр) за дозвіл на право полювання.зібрану сумму можна перерозподілити...
  6. jurij

    Как оформить доки для охоты?

    Глухий кут.
  7. jurij

    Как оформить доки для охоты?

    Я ні в якому разі не заперечую племінну роботу-я тільки за!І я щиро вітаю тих людей,які займаються такою кропіткою і не дешевою справою.Пане БЮВ, ви правильно замітили-"В основном собаками занимаются люди одержимые и влюбленные в определенные породы собак".Я думаю всі мисливці вас в цьому...
  8. jurij

    Как оформить доки для охоты?

    Єдине,що було не так,так це,що вони були куплені в віці 7 місяців..А так,по лісі вони бігали..як статисти..
  9. jurij

    Как оформить доки для охоты?

    Не винуватий мій знайомий..на той момент він був директором ЛГЗ.За ними був закріплений відповідальний єгерь..Їх,собак,мало не на руках за кабанами носили...Ну не їхнє це...
  10. jurij

    Как оформить доки для охоты?

    Шановне товариство!В мене таке питання-Хіба БОМЖ ,який в силу якихось життєвих обставин залишився без документів,не є людиною?Йому що,заборонено користуватись людськими благами?Навіть в столовку не можна зайти поїсти,бо там всі з паспортами?То чому КСУ і ФМСУ ставлять наших улюбленців ,в яких...
  11. jurij

    Продам пластиковые гильзы 16 кал.под жевело.

    Шо???o_Oo_OУже все продано до нас??:eek::eek:
  12. jurij

    Продам пластиковые гильзы 16 кал.под жевело.

    Доброго дня! Що залишилось?Так під євро ,чи під жевело?Резерв.
  13. jurij

    Примус Шмель -3

    Продам примус шмель -3 ,радянського виробництва,в ящику для транспортування і зберігання.Ящик може використовуватись,як підставка,та заслін від вітру(матеріал-алюміній).Стан практично нового-один раз використовувалась одна комфорка.ЗиП в комплекті.Ціна-1200гр.Торг можливий.т.050 90 100 50
  14. jurij

    Чохол шкіряний

    Шановний пане serobond!З наступаючим Вас Новим роком!Я так зрозумів,що Ви захотіли пошуткувати в моїй темі-в принципі я не проти.але зробіть це так,щоб всі розуміли-які "отверстия",біля якої "ручки" і в якого "мишки"?А взагалі б я Вам порадив купити в мене цей чохол(я б навіть Вам новорічну...
  15. jurij

    Чохол шкіряний

    Продам чохол шкіряний у відмінному стані.Дістався мені разом з рушницею новим.використовувався суто для зберігання карабіна в сейфі(щоб не терся об інші рушниці)-тому фланелька трішки забруднена змазкою.Ціна-700 гр.
Зверху