Нещодавний вміст від Man Ok

  1. Man Ok

    Target Kral Over & Under

    :))) Мене теж. Хоча вже трохи звик.
  2. Man Ok

    Target Kral Over & Under

    Ні не єдина. Є моделі ИЖ та ТОЗ. Проте із радянською зброєю немає сенсу порівнювати Target Kral Over & Under яий використовую лише два роки. Як я писав вище, час покаже. Зараз дав свою оцінку за той час, що експлуатую.
  3. Man Ok

    Target Kral Over & Under

    Стосовно хрому, ворніння і дерева все супер! Як далі буде - покаже час. При виборі рушниці основну увагу звертайте на те, як вона б'є в ціль із двох стволів однаковими патронами зарядженими пулею. А все інше, я так думаю, при сучасній технології виготовлення повинно бути добрим. Хоча..., це вже...
  4. Man Ok

    Target Kral Over & Under

    На другому році експлуатації помітив, що іноді ежектор не викидав гільзи, хоча пружини хороші. Причина, я так думаю, у тому, що гільзи перезаряджались багато разів. Латунь (юбка) роздувалась та окис, а патронники ще нові, тугі. Це спостерігалось для гільз із високою юбкою. Із низькою юбкою...
  5. Man Ok

    Target Kral Over & Under

    Теж використовую таку рушницю. Поки відгуки тільки позитивні. У деяких магазинах помилково вказують, що виробник турецька фірма "Target", а насправді виробник "Klar Arms". Ось рекомендую почитати статтю, чому у цих рушниць доступні ціни "KRAL ARMS. Лучшее европейское оружие". Відеоролик про...
  6. Man Ok

    Картечь в термоусадке

    Так, звичайно маса залежить від густини свинцевого сплаву. Ось моя картеч діаметром 7.2 мм важить приблизно 2,3 г. Мій заряд картечі для 12 калібру становить 27,5 г при рекомендованій масі будь-якого пороху. Повторюсь, що при цьому кучність вистрілу і кінетична енергія картечини значно вища ніж...
  7. Man Ok

    Вопрос по одностволке

    Хороша рушниця. Дуже кучна.
  8. Man Ok

    Картечь в термоусадке

    Я закладаю 12 шт (7,2 мм) в 12 калібр. Тоді більша енергія порохових газів припадає на одну картечину і кучність більша. Із свого досвіду скажу, картеч 7,2 мм летить кучно для циліндра з напором.
Зверху