Нещодавний вміст від MAPODEP

  1. MAPODEP

    Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

    ну видно для фазана не дуже шикарні, або сильно їх там багато на ту кормову базу і площу угідь. Їм теж треба якийсь простір для проживання, це ж не курятник)
  2. MAPODEP

    Куплю пружину для ИЖ-43

    Куплю пружину для ИЖ-43
  3. MAPODEP

    Продам запчастини мисливських рушниць.

    Добрий день, така пружина на ИЖ-43 є?
  4. MAPODEP

    Полювання на голуба

    В неділю синяків штук 30 бачив. Це перелітні, в Кіровоградській області майже не водяться, бо умов для проживання майже не має. А з постійним вирубуванням лісків і посадок, взагалі ніколи не розведуться
  5. MAPODEP

    приклад іж 43

    Прийму в дар приклад на іж 43 12к. Мій не підлягає вже ремонту. Буду вдячний.
  6. MAPODEP

    Полювання на голуба

    В мене 18,4 діаметр. Бій гірший саме для номер 7, 28 грам дробі. На пушнину латунки не заряджаю, тому не порівнював
  7. MAPODEP

    Полювання на голуба

    У мене також Иж 43, 2008 рв. Стріляю з латунок дроб номер 7, 28 грам, крук. Все прекрасно влучає, з пластику гірше
  8. MAPODEP

    Полювання на голуба

    Онуфріївський
  9. MAPODEP

    Полювання на голуба

    Кіровоградська обл., один вихід на зайця в тиждень, за сезон 9-10 виходів. А зайця в моєму районі майже не має, може причина не в тому?
  10. MAPODEP

    Выпуск фазана в угодья. И кормушка для фазана своими руками.

    якщо нічого не робити, то нічого і вийде
  11. MAPODEP

    Все что мы используем на охоте.

    і як працює? Буває таке, що біля качки кілька разів стріляєш і вона не піднімається
  12. MAPODEP

    Депопуляция кабана

    Трохи тепер практики - автомобіль заправити треба на бригаду, а може і два-три автомобіля (УАЗ), а наїздити в пошуках кабана у нас можна і 100 і 200км за день, і це не далеко не факт, що його знайдеш. А скинутись кожному з бригади на бензин по 100-200 грн треба, і потім скажіть мисливцю, що...
  13. MAPODEP

    Гнізда для пернатих друзів

    був такий досвід, не сподобався. Захисту від крис не має, дерево може набрати води і потонути, лід теж негативно впливає на довговічність гнізд. Краще робіть зимою на опорах і ставте мінімум 3 опори. Зимою легше з льоду забити опору, ніж з лодки чи з землі
  14. MAPODEP

    Охота на пернатых: сезон 2018/2019

    в мене один знайомий принципово на зайця не полює, інший тільки на кабана полює, це вже в кого які "воші" в голові...
Зверху