Нещодавний вміст від Nestyda

  1. Nestyda

    Порох NobelSPORT

    Ще скажіть , 688 капсуль має "заглушку" зеленого кольору, вірно? Бо я завжди споряджав виключно капсулем 686 із червоно-помаранчевою заглушкою. дякую
  2. Nestyda

    Порох NobelSPORT

    вітаю! Дякую за ваш відстріл! Спорядив багато набоїв на 1,55 г. С7 32 гр шроту, капсуль NS 686 ПК Gualandi H22. зірка. Лише після спорядження зайшов на сайт виробника та побачив, що виробник рекомендує капсуль 688... Перероблювати всю партію? що підскажете? Дякую!
  3. Nestyda

    Активні беруші для стрільби Walkers Silencer Ear Buds СТАН НОВИХ

    Вктивнінавушники для стрільби Walker's Silencer - це сучасні беруші, призначені для захисту слуху стрільця. Стан нових. Отримав у подарунок. Не використовував, лише приміряв вдома. Додатково є комплект батарейок. Продаю у зв'язку з тим, що не їжджу на стендову стрільбу. Модель оснащена...
  4. Nestyda

    MEC Sizemaster 12 калібр (СТАН НОВОГО!)

    опечатка 10850 грн
  5. Nestyda

    MEC Sizemaster 12 калібр (СТАН НОВОГО!)

    Продам станок MEC Sizemaster 12 калібр. Станок Отримав у подарунок, був новий з магазину Вутка. Було споруджено не більше 100 патронів. Багато не стріляю тому станок лежить без діла. Все в ідеальному стані. Маєте Будь-які додаткові питання - пишіть. Можу зробити додаткові фото. В комплекті...
  6. Nestyda

    Дробь

    добрий день 5 - 10 кг
  7. Nestyda

    Помощь 8 тыс . "Дія" и Мінцифри жжут !

    дякую. зараз спробую
  8. Nestyda

    Помощь 8 тыс . "Дія" и Мінцифри жжут !

    Подав помилково IBAN валютної карти, а не гривневої.. Служба підтримки ДІЯ не діє((( Напевно із-за цієї помилки не нададуть допомогу(( Навіть і не знаю, куди звертатись для корегування IBAN
  9. Nestyda

    Дробь

    Моє замовлення ще не готове?
  10. Nestyda

    Дробь

    доброго вечора! Хочу замовити 5 кг - 5 5 кг - 6
  11. Nestyda

    Дробь

    влаштовує
  12. Nestyda

    Дробь

    доброго вечора! Хочу придбати 5 - 6 кг
  13. Nestyda

    Продам опудало мотокачки MOJO Elite Series - Mini Mallard Drake

    Продам Чучело мотокачки MOJO Elite Series - Mini Mallard Drake Американська фірма MOJO Outdoors (Моджі Аутдорс) представляє вашій увазі новинку опудало качки з обертовими крилами -Elite Mini Mallard Hen. Це абсолютно новий продукт, який відрізняється від усіх попередніх опудал компанії MOJO...
  14. Nestyda

    Продам станок ЕКСПОРТНИЙ 12G LOAD-ALL 2 EXPORT

    Продано. Тема закрита. Дякую
Зверху