Нещодавний вміст від Olexandr

  1. O

    Двуствольное ружье Winchester

    Ви щось плутаєте або робите навмисну анти рекламу, але дякую за ап в темі) нагадаю що стволи FN) це видно на фото. А ви мабуть наїлись крашанок і вас пучить від заздрощів, то ж не флудіть в темі якщо не тямите в зброї))). Додам що всі регульовані розкуплено) залишилось 2 одиниці про які я вказав...
  2. O

    Двуствольное ружье Winchester

    ну такое)))
  3. O

    Двуствольное ружье Winchester

    В наявності дві рушниці стан Нові, з 76 і 81 стволами, ложі Монте Карло, регульованих немає!
  4. O

    CZ 527 223 rem varmint

    Щось я в ступорі, а де брали карабін?
  5. O

    CZ 527 223 rem varmint

    Вармінт рукоятка не така а ебоні едішн ствол витий
  6. O

    Ceska Zbroyovka CZ 455 Lux (1/2"-20) 22 lr

    Карабин охотничий Ceska Zbroyovka CZ 455 Lux (1/2"-20) 22 lr Настрел около 100, состояние НОВОГО карабина, покупал три месяца назад, с ним оптический прицел Leupold VX-Freedom 3-9x40 сетка RimFire. Новая линейка от компании Leupold 2018 года. Серия прицелов VX-Freedom вышла взамен серии VX-1 и...
  7. O

    Двуствольное ружье Winchester

    дефектів ні в цього ні в інших які я анонсував до продажу не має, оглядаєте, подобається, купуєте...
  8. O

    Двуствольное ружье Winchester

    Ні пуху ні пера Вам)))
  9. O

    Двуствольное ружье Winchester

    Він в живу так і не доїхав)))) тільки виписував ))))
  10. O

    Двуствольное ружье Winchester

    Але все ж хотів спитати ) ви придбали рушнику? Якщо ваша ласка потіште яку)???
  11. O

    Двуствольное ружье Winchester

    Кому цікаво телефонуйте на пряму виписувати наразі не маю можливості. З повагою!
  12. O

    Двуствольное ружье Winchester

    Я знав що Вам це буде як медом))))
  13. O

    Двуствольное ружье Winchester

    Рушниця тимчасово знята з продажу, обставини не пов'язані з резервістом. В продажі є такі ж самі але нові: з 81 стволом регульована ложа, 81 стволом не регульована - Монте Карло, та 76 не регульована Монте Карло. Вартість 1550 за одиницю без торгу та не зважаючи на комплектацію. Приклад Монте...
  14. O

    Продам чз 512 22 WMR

    Досвід на полюванні, що брали, які дистанції, настильна траекторія і яким боєприпасом відповідно брали, відстань та марка використаних набоїв, як показали себе в роботі. Дякую з повагою...
  15. O

    Сайгу МК

    Прошу закрити тему карабін знімаєця з продажу
Зверху