reloader
pmv1971pmv
Активність:
18 жов 2018 у 22:20
Повідомлення:
312
Симпатії:
47
Бали:
28

Підписаний на 1

Підписники 3

Стать:
Чоловіча
День народження:
15 січ 1971 (Вік: 47)
Адреса:
UA,Черкассы,HS,
Рід занять:
Инженер

Поділитися цією сторінкою

pmv1971pmv

Мисливець, Чоловіча, 47, з UA,Черкассы,HS,

Остання активність pmv1971pmv:
18 жов 2018 у 22:20
    1. Witamin
      Witamin
      Я просто сам теж з Черкас і думаю, що продавець повинен був знати і попередити про можливі проблеми. Питаю, бо хочу знати "з ким тримати вужо в остро". Завчасно дякую
    2. Witamin
      Witamin
      Я просто сам теж з Черкас і думаю, що продавець повинен був знати і попередити про можливі проблеми. Питаю, бо хочу знати "з ким тримати вужо в остро". Завчасно дякую
    3. Witamin
      Witamin
      Доброго дня! Вибачте, що турбую. Я читав в стореній вами темі "розпізнання капсуля" що ви їх купили в м. Черкаси. Якщо не важко, скажіть чи звиртались ви в цей магазин щ вказаного питання і що вони на це Вам відповіли. І якщо не секрет, що це за магазин?.
      1. pmv1971pmv
        pmv1971pmv
        Мені відповіли, що я повинен був поцікавитися (і це так і є, бо я був необізнаний). Капсулі (еврокапсулі) бувають на "жаргоні" прості діаметер 6,00мм та ремонтні 6,22. придбані мною капсулі КВ (6,00) на думку більшості людей, що відізвалися на мого листа кажуть що капсуль по своїм характеристикам нормальний, а щоб застосовувати мені треба просту купите нестріляну гільзу. Тоді капсуляція пройде ОК.
        28 вер 2018
      2. pmv1971pmv
        pmv1971pmv
        Щодо НАЗВИ МАГАЗИНУ то я маю в ньому великі скидки (20-40 відсотків), тому називати його нехочу. Єдине будьте пильними , питайте які капсулі будете купувати. Доречі їх вже розкупили (по технічним характеристикам вону дуже пристойні).
        28 вер 2018
    4. Z.V.S.
      Z.V.S.
      Торока кожаная на ремень - 30грн./шт. (2-ве штуки) --- ПРОДАЕТСЯ...?
    5. Сергей К
      Сергей К
      Все получил.
      Спасибо!
      1. pmv1971pmv подобається це.
  • Завантаження...
  • Завантаження...
  • Про себе

Стать:
    Чоловіча
    День народження:
    15 січ 1971 (Вік: 47)