Нещодавний вміст від Romster

  1. R

    Скандинав, клинок авторська сталь

    гарнючий, стерво!!! ) цікаве рішення по рукояті
  2. R

    Обувь Lemigo Made in Poland

    Продаете отдельно чулки ? Если да - выложите ТТХ, уверен, многих заинтересует.
  3. R

    Запрет охоты в Украине.

    не повірете, ще й єгєрєм був спійманий ))) https://www.uahunter.com.ua/forum/topic91316-45.html
  4. R

    Запрет охоты в Украине.

    Оооооо, давно не було чутно цю макітру ))) До речі хтось знає чим скінчилися його(та його ж подаванів) весняні походеньки зі зброєю в угіддя внесезон ?
  5. R

    Немецкий охотничий нож

    Сергій, за вашими темами приємно слідкувати ! Впевнений, що наближене фото клейм має прискорити продаж. Удачі.
  6. R

    ИЖ - 43М

    А лис нічого так відбивався )))) Вдалого продажу.
  7. R

    Пару шведских ножей Мора по смешным деньгам

    Нерж или углеродка ?
  8. R

    Дамаск(перо)

    дерево - бомба
  9. R

    ще раз про документи на мисливського собаку

    Красава ! Шикарньій повод отложить на полноценного помощника!!! ;):D
  10. R

    ще раз про документи на мисливського собаку

    Звісно що не всі досконалі, звісно що не всих дотримуюсь я, але при цьому я не берусь себе публічно виправдовувати. Ще трішки і матимемо... Укро-бляхо-псів.
  11. R

    ще раз про документи на мисливського собаку

    Тоді ви маєте розуміти, що з папірець, на основі якого дають мисл паспорт, може стати основою для родоводу. А чом би й ні, соба ж працює ;)
  12. R

    ще раз про документи на мисливського собаку

    У вас був досвід отримання цього документа для собаки без родоводу ? Як давно ?
  13. R

    ще раз про документи на мисливського собаку

    Смійтеся на здоров'я. Зверніть увагу, говорячи про перший місяць я не мав на увазі робочі якості. Доки без проблем від документованих батьків ? Це залежить він компетентності кінолога що оглядає перед клеймуванням.
  14. R

    ще раз про документи на мисливського собаку

    Відповідальний власник мету вже на першому місяці може побачити хто не достойний документів (є маса критеріїв від зовнішніх рис до моментів в поведінці). Знищити рука не піднімається, тому зазвичай дарують, віддають. А далі таке цуценя, якщо потім показує роботу (в незавжди об'єктивному...
  15. R

    ще раз про документи на мисливського собаку

    Чому не роблять чи чому не озвучать ?
Зверху