Нещодавний вміст від Saash

  1. Saash

    магазин сайга 20 кал

    магазин сайга 20 кал. Може в кого є такі раритети
  2. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Охочусь в ЧОХ уже 5 лет! И троплю и люди с гончими охотятся и команды никогда нет! Может у всех разные понятия о ЧОХ-ах или просто где вы охотитесь какой-то унылый беспредел!? Не гребите все хозяйства под одну гребёнку! Есть нормальные угодья и нормальные руководители этих угодий!
  3. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Сам був в шоці! Я одиничкою своєю далі бив і все на виліт вийшло! Просто в Сумах два магазини мисливських з однією продукцією! І якщо ти сам не споряджаєш, то бери те, що є в наявності! А в наявності там дуже маленький вибір!
  4. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Накидаю і я розповідь про вихід на цих вихідних! В суботу зранку вирушили в 4 мисливці. З 9-ої години розпочався сильний сніг та вітер. Пройшли не дуже багато, сліди зайця, які ще не встигло засипати повели в ліс. Там його взяти без шансів. Вирішили походити каланчаки-пусто. Повертались додому...
  5. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Больше бесит когда за уши держат!
  6. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    так было бы лучше?
  7. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Напишу і я пару рядочків про минулі вихідні! В суботу вийшли колективом в 4 мисливці. Зранку морозець, але не великий приймаємо рішення труснути каланчаки в пашні. Пройшли безрезультатно. Тільки посеред поля знайшли 2 свіжі нори метрів 50 одна від одної. По піску було видно тільки вхідний слід в...
  8. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    это Старое Село! До Низов там ещё далеко!
  9. Saash

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Не погоджусь з вами! В суботу не виходили так, як лив дощ! В неділю з товаришем по захопленню та моїм четвероногим помічников вийшли в угіддя! За пів дня 5 підйомів! Не добули жодного, мазали просто жесть! Але ж заєць є! Можливо ви не там шукали?
  10. Saash

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Є курцхаар Кай! 7 років! Доречі на другому фото наш суботній вихід з ранку! Вся заслуга його!
  11. Saash

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Вечерка на разливах! Налётов было много, но стрелял чисто то, что мог забрать! Сегодня возможности взять с собой собачку не было(
  12. Saash

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    а в мене навпаки в цьому сезоні! Думаю ну полетіла, а якщо зачепив та впаде через кількасот метрів?(
  13. Saash

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    є і не мало) відкриється полювання я покажу)
  14. Saash

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Давайте збиратись мисливцями на пікет! Вони бачать, що нічого не відбувається так і проексперементують на нашій області закриття полювання на зовсім!
  15. Saash

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    скорее всего, специально кто то тянет! Доиграются!
Зверху