Нещодавний вміст від zвіталій

  1. zвіталій

    Куплю фазан!!!

    Сидіти і думати, що все намарно, що хижак знищить не хочеться. Рік, два,три....і результат буде
  2. zвіталій

    Куплю фазан!!!

    Якось весною випускали десяток самичок, і пару самців....то не одноразово бачили, і чули як відгукується
  3. zвіталій

    Куплю фазан!!!

    Львівщина - Самбірський район
  4. zвіталій

    Куплю фазан!!!

    Колеги, не знаю чи правильний розділ обрав для оголошення!!!! Але, все ж таки....наш низовий колектив хоче придбати молодняк фазана для випуску в угіддя (штук +- 50). Локація бажано Західна Україна!!! Порадьте, порекомендуйте!!!
  5. zвіталій

    А що б вибрав я.....

    Не буде цього
  6. zвіталій

    А що б вибрав я.....

    Значить, пробігся сьогодні по магазинах в м. Львів і результат - ноль!!! Чесно кажучи, думав буде вибір, буде що перебирати, але трохи розчарувався. Ну нічого, дозвіл на придбання до липня, думаю все ж таки знайду щось до душі!!!
  7. zвіталій

    А що б вибрав я.....

    Обов'язково туди заїду!!!
  8. zвіталій

    А що б вибрав я.....

    Козаки, можливо є у когось посилання на якісь групи в вайбер, телеграм і т.д. де продають зброю. Не в образу форуму, поки тут нічого для себе (маю на увазі зі зброї) не знайшов.
  9. zвіталій

    А що б вибрав я.....

    Так подивишся - і бюджет ніби не малий. а вибрати немає що....Турки заполонили ринок.
  10. zвіталій

    А що б вибрав я.....

    Друзі, вітаю!!! Допоможіть, підкажіть....от коли ви б мали дозвіл на придбання рушниці, бюджет в районі 50000 грн., на чому ви б зупинились, що б ви придбали з гладкоствола? Справа в тому, що планую на тижні з'їздити у Львів, пробігтись по мисливських магазинах, та й щось купити....перевагу...
  11. zвіталій

    Куплю вертикалку

    Всім добра!!! Куплю вертикальну, в 12 калібрі, гладкоствольну рушницю.... бюджет до 1000 американських. !!!!ТОЗ 34 не цікавить!!!!
  12. zвіталій

    Яка ціна?????

    На експертизу відправити
  13. zвіталій

    Яка ціна?????

    Не знаходжу
  14. zвіталій

    Яка ціна?????

    !!!
  15. zвіталій

    Яка ціна?????

    Так
Зверху