Нещодавний вміст від zavgaro

  1. Z

    Гусак на Гомельщині

    Ось ще трошки фото.
  2. Z

    Гусак на Гомельщині

    Та . Згоден. В самій Білорусі вже прийнято рішення про заборону на весняне полювання в багатьох - точніше більшості угідь. Але ж не у всіх. Бо мабудь кірівництво держави розуміе - що з правильно поставленного , контрольованого полювання та більшого мисливського туризму можна мати користь для...
  3. Z

    Гусак на Гомельщині

    Особисто я - нічоо єкстраординарного не робив , я був в гостях і просто куштував різні блюда з гусака під сябровську и нашу горілку. З собою привіз одного гусака. Місцеві ж роблять з них дуже гарну тушонку. Рецептом поділились. Дуже просто.Нетреба ніякого автоклава. Попробую зробити з крижня в...
  4. Z

    Гусак на Гомельщині

    Далі фото зроблені знайомими моїх знайомих в Міньськом,Пуховічском,Кобрінском та Гомельськом районахна на весняному відкритті .
  5. Z

    Гусак на Гомельщині

    Палюем у ветковском р-не. Понеділок утро. Летіли якось не дуже . причина,- ясная, соняшна погода . В пасмурну , а особливо в дрібний дощ летять краще.
  6. Z

    Гусак на Гомельщині

    Наскільки я був вражений добре поставленною егерьською службою та сервісним обслуговуванням. В кожному мисливському господарстві - а вони всі державні(при наймі я побував у двох)працюють будинки відпочинку мисливців , а це ліжко з чистим постілом, кухня та баня - за добу близько нашіх 50 гр...
  7. Z

    Гусак на Гомельщині

    От таке полювання у сябрав. Будні. Рутина.
  8. Z

    Гусак на Гомельщині

    Трохи відпочили
  9. Z

    7.62*39 СКС - наскільки придатний на лиса з підходу?

    lukscom писал: Шановні колеги. Цікавить полювання на лиса з підходу (тобто на дистанції 200м приблизно). Хто що порадить придбати з нарізного. В коштах обмежений тому на першому місці у списку претендентів СКС. Відразу скажу - на дичину більшу за косулю полювати не збираюся (дуже вже...
  10. Z

    Допоможіть !!!!

    Шановний ,а Ви не пробували побалакати з громадянином П., мож ви зможете зробити йому таку пропозицію ,від якої він не зміг би відмовитись ? можливо рушниця для нього не мае такої цінності. Все можна вирішити миром. Тим пач , я розумію , що рушниця була вилучена за порушення норм зберігання, то...
  11. Z

    Зменшення популяції зайця

    Нищать звіра нещадно.Боюсь що наші онуки , полюватимуть у тірах. І все ,повторюсь,із за того що почти повнісьтью знищена культура мисливства, і це не тільки стосовно зайця.Років 5 - 6 тому, в районі Теремців(де колись була база Тов.війскових мисливців параход "Челябінск" - ностальгія , там...
  12. Z

    Весна 2011... Пролёт гуся...

    На озимих - так.
  13. Z

    Весна 2011... Пролёт гуся...

    В п'ятницьу з ранку , знов їду на Гомель. Жалко без своїх рушниць. Таможня. Хоча можна оформити як "Мисливський тур" - в Білорусі,на відміну від нас,це дуже практикують на державному рівні - та нехочу лишнього гімора. А взагалі , поки наші керманичі викрикують гасла : що пиведуть нас до Європи -...
  14. Z

    С какого возвроста начинать..?

    Респект! Згоден на всі 100%.
  15. Z

    С какого возвроста начинать..?

    Перепрошую ,шановний за доповнення. Стосовно :"...обратить внимание на ваш рекламируемый бизнес".- ще раз,я не рекламую себе та свое хоббі. Так ХОББІ , бо моїй державі нажаль зараз зброярі непотрібні. Тому і ремонтую на основній роботі все що звязано з компютерними системами, зализом та офісною...
Зверху