ружье для новачка

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
Ці фото, не гнівайтесь, інформативні як карта на пачці біломора. Зробіть більші щоб можна було щось розібрати. Покажіть клейма, опишіть стан стволів, що там з шатом...
 

CRED

Новачок
НеOTE="16к, post: 487384, member: 6227"]ви уже придбали рушницю?[/QUOTE]
Нет
 

16к

Мисливець
НеOTE="16к, post: 487384, member: 6227"]ви уже придбали рушницю?
Нет[/QUOTE]
Якого року іж?По полям бігати важкувата,баланс....по бою не дуже(треба шаманити з припасами).Я взявби тоз-34,легша,маневрена(у мене був 2006р.в. флажковий)по бою кращий!(този йдуть з запасними пружинами,на стільки Їх вистачає я незнаю). По горизонтальних Я взяв би іж-58 (вам лишилося тільки вибрати, і все!! :) )
 

hanter1982

Слідопит
Нащет плохого ИЖ-27 16кал.!-КАТЕГОРИЧЕСКИ с Вами не согласен. Владел ИЖ-27 12кал. и 16кал.-12кал. и рядом не стоит с 16-м и по резкости и по весу!!! Плюс от 12кал. для начинающего охотника-дроби больше в патроне!!! А по поводу Тоз-34 да еще и после 90-х годов-не советовал бы... Самый большой минус Тоз-34 - УСМ. А так пускай охотник решает по своим фин. возможностям!!! С Ув.
 

16к

Мисливець
О!! тема ожила:)!У мене був іж-27м 12к76 2007рв,але я його пережив:)! з тоз-34р було вистріляно 500+,але запасні пружини трохи напрягають! Доречі був вчора в магазині іж-27м 18000т. свій брав в 2007р. за 2500т. тоз-34р за 2300т.
 

CRED

Новачок
Спасибо за советы.Подскажите пожайлуста по Турецким производителям
 

ТАР

Снайпер
Первое ружье был тоз бм- питань нема, по бою, надежности все гуд" если не смущают курки можно брать" но привыкнуть к ним,а потом отвыкнуть для меня стало проблемой))) со временем взял в нагрузку Иж 58 мае тоже огонь единственное что мне не пошло в обоих стрельба пулей. Потом был 34 тоз пружины не лопались но затрахал приклад раскручиваться по бою средний между первыми двумя. Хотел купить нео12 три раза в магазине мозги пудрил продавцу и не решился-"зря((" , сейчас на руках иж39спорт и зауер8 хорошие ружья но для начинающих не советую-узкоцелевые. Зауер если в нормальном состоянии можно брать.
 

16к

Мисливець
Переломка зїсть все!автомат ні! а як заклине на полюванні хоть матюки згадаєш(треба якісні набої) а якщо дорога ой-йо-йо-й.....:).Переломки з одним спусковим гачком...бувають дуплети,а це ще "краще".
 

16к

Мисливець
t3485with122mmd30cuba01.jpg
поставте фото такого розміру "повне зображення"
 
Статус
Закрита.
Зверху