Вінницька Міськ -районна організація УТМР

cухов

Новачок
Добрий вечір.Дуже цікавить таке питання:Як Ви обирали раду та президію?Скоро конференція в Барському районі і нас цікавить хто вибирає раду:делегати чи всі присутні на конференції,також як ви вибирали президію?це були окремі кандидати чи зі складу ради?Поділіться досвідом.Дякуєм!
 

cухов

Новачок
Дякую за відповідь.Скажіть а хто висуває свою кандидатуру на областного голову УТМР?Вже є кандидати?
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
на минулому тижні в угіддях Вінницької МРО УТМР проводились обліки(таксація) хутрового звіра,за участю екологів ,головного мисливцезнавця району Зубар В.С. ,голови Вінницького МРО УТМР Тушинського А.І. єгерського складу ,голів первинних колективів та рядових мисливців.незважаючи на сильний пресс мисливців на угіддя ,два дні полювання в неділю та суботу обліки з честю пройденні.зайця в угіддях досить багато .можна поздоровити мисливців с тим що на наступний сезон полювання в угіддях Вінницької МРО УТМР буде відкрите.
 

mulyavchik

Снайпер
можна поздоровити мисливців с тим що на наступний сезон полювання в угіддях Вінницької МРО УТМР буде відкрите.Може буде відкрите.Бо від наших царів можна чекати всього що завгодно.Але все одно це радуе що дичина в нас е і можна сподіватися що все в нас буде добре.Хотілося б що б так було нетільки в нас а й по всій країні.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
гарна якість відео.А де проводили облі?
в той день обліки проводились на тереторії трьох сільських рад (рекламу місць робити не буду ;)),на жаль мороз в -15 і акамул .на відео техніці довго не витримав.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
маємо бажання придбати в Україні ,або в не далекому зарубіжжі маточне поголівя зайця- русака, приблизно 100 голів,для випуску в угіддя (нова кров) поділіться,підскажіть хто зняє де шукати
 

mulyavchik

Снайпер
Наскільки я знаю,ми теж цікавилися цим питанням,то по Україні цим незаймаються.Можливо в мене недостовірні факти,на істину непретендую.Якщо хтось знає поділіться будь ласка інформацією
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Вінницька МРО УТМР готовить до друку тираж карти мисливських угідь Вінницького району з межами відтворювальних дільниць у великому форматі що складається.Карта буде розповсюджуватись серед мисливців,рибалок та всіх бажаючих Підприемства ,магазини сфери полювання та риболовлі які бажають розмістити свою рекламу на данній карті можуть звертатися в МРО УТМР по тел.67-09-91 або 067 713 9700
 

cухов

Новачок
Доброго вечора. Хто знає коли вибори обласного керівництва?Нових кандидатів не появилося?
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
В неділю 5 березня о 10 -00 в приміщенні обласної УТМР.кандидат один Карвацький Ю. В.
.заяви на кандидатів подаються за місяць до віборів і змінитись нічого не може за винятком тільки якщо чинний претиндент не зніме свою кандидатуру.
 

cухов

Новачок
Все понятно.Після виборів в Бару і відсутності будь-якої реакції обласного керівництва на численні статутні та фінансові порушення, на які було вказано, я зробив для себе висновок:УТМР це просто фінансова піраміда.Зі своїми зборщиками членських внесків(дані),які передають кошти та могоричі далі на область,та влаштовують гарні прийоми начальства з області.(банкет після виборів в Бару тому приклад.)В те що Карватський Ю.В буде щось міняти я не вірю.Це моя думка після виборів в Бару.
 
  • Like
Reactions: Mao
Зверху