Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я когда увижу лису, бегущую по полю, то мне сразу хочется 22WMR или 223 :D Но знаю, что даже если и куплю, то вряд ли стану активным "лисобоем". А за те цифры, что ты озвучил - "респект и уважуха"!!! :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я когда увижу лису, бегущую по полю, то мне сразу хочется 22WMR или 223 :D Но знаю, что даже если и куплю, то вряд ли стану активным "лисобоем". А за те цифры, что ты озвучил - "респект и уважуха"!!! :)
у мене є Саша в колективі, то в нього результати кращі по кількості:D:D, у нього гончаки були на початку 2000-х то очерети тріщали, був випадок, коли йому лисиця поміж ноги пробігла, рятуючись від гончаків, і він її не взяв
 

Руслан Михалич

Мисливець
у мене є Саша в колективі, то в нього результати кращі по кількості:D:D, у нього гончаки були на початку 2000-х то очерети тріщали, був випадок, коли йому лисиця поміж ноги пробігла, рятуючись від гончаків, і він її не взяв
Ну тогда я дико извиняюсь перед вами за труд перед природой Да а шуба то бесценный подарок своими руками Ну вот а у нас если есть гончак та его на козу по браконьерничать Петли я тоже снимал вот к сожалению не фоткал я ни чего
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
за труд перед природой
це моя робота окрім покликання - я з 2008 по 2013 р. працював у Державному управлінні охорони наколишнього природного середовища Кіровоградської області. зараз в районі спеціалістом з ОНПС.
 

Taraskin 1980

Мисливець
ага - кукурудза та пшениця. а на шубу - довжина 165 см - 27 лисів на пошив, а щоб вибрати - возив 43 шкурки. а скільки не підійшло по кольору, що навіть не чинили - штук 50, то я їх здав. тепер жінці наскладав на полушубок.:D:D:D
Ну ну на полушобок хватало 18 штук надо лутше на правилках ростягивать.Тогда спинки по болье получаются.
 

kef

Зброяр
Кожний рік з колегою мисливцем робимо так звані кормові площадки для пернатої дичини .Вирубуючи кущі верболозу та вікошуючи осоку та бур,яни у зарослях міліоративних каналів ,де постійно тримається вода, дякуючи каскадам бобрових дамб.,глибина яких сягає від 0.5 до 3 метрів.Судячи по наявності пір,я та відбиткам слідів лап, дика качка тримається цих місць постійно ,навіть зимою,поки не настане лід.Можливо навіть і гніздиться,але малих каченят я небачив,лише траплялись такі ,які вже самостійно перелітали з місця на іншу частину водойми .Також з,вились кулики різних порід ,яких мені зняти на фото не вдалось.

Ось таким чином ,вже майже 10 років успішно полюємо на качку, і кількість її не зменшується.Головне щоб була для неї приваблива місцина.,і не завадились друзі автоматчики.
 

Вкладення

MAPODEP

Мисливець
Кожний рік з колегою мисливцем робимо так звані кормові площадки для пернатої дичини .Вирубуючи кущі верболозу та вікошуючи осоку та бур,яни у зарослях міліоративних каналів ,де постійно тримається вода, дякуючи каскадам бобрових дамб.,глибина яких сягає від 0.5 до 3 метрів.Судячи по наявності пір,я та відбиткам слідів лап, дика качка тримається цих місць постійно ,навіть зимою,поки не настане лід.Можливо навіть і гніздиться,але малих каченят я небачив,лише траплялись такі ,які вже самостійно перелітали з місця на іншу частину водойми .Також з,вились кулики різних порід ,яких мені зняти на фото не вдалось.

Ось таким чином ,вже майже 10 років успішно полюємо на качку, і кількість її не зменшується.Головне щоб була для неї приваблива місцина.,і не завадились друзі автоматчики.
ну то ви робите просто - манок, але це не сприяє розведенню качок...
 

kef

Зброяр
Нехай буде манок ,але якщо періодично вивозити по 5-10 мішків відсіву зернових ,то це хіба небуде підтримкою для птиці і не зацікавить її для гніздування.Раніше там побачити качку була велика рідкість,а тепір навіть на зиму залишаються табунці по декілька штук.І це я роблю не тільки для вдалого полювання .
 

MAPODEP

Мисливець
Нехай буде манок ,але якщо періодично вивозити по 5-10 мішків відсіву зернових ,то це хіба небуде підтримкою для птиці і не зацікавить її для гніздування.Раніше там побачити качку була велика рідкість,а тепір навіть на зиму залишаються табунці по декілька штук.І це я роблю не тільки для вдалого полювання .
А покажите Вашу роботу Уважаемый!

А что делаете Вы? Может поделитесь своей работой в угодиях?Фото например!!!
та взагалі то в цій темі та в інших темах цього розділу вже є моя робота. І чим вам не сподобався мій коментарій? Хіба це не правда? Речі потрібно називати своїми іменами!
 

hanter1982

Слідопит
та взагалі то в цій темі та в інших темах цього розділу вже є моя робота
Ну уж извините!если у других нет возможности выпускать фазанов-то что теперь все другие способы помочь дичи НЕПРАВЕЛЬНЫЕ??? У людей есть желание как-то помочь угодиям-только респект и уважуха.На форуме (писак) хоть греблю гати-а что-то сделать для угодий не хотят... И называется оно ( манок) или ( подкормочная площадка )- не имеет никакого значения! Не важно сколько мы делаем-Важно сколько в это мы влажуем ЛЮБЬВИ!!! С Уважением.
 

MAPODEP

Мисливець
Ну уж извините!если у других нет возможности выпускать фазанов-то что теперь все другие способы помочь дичи НЕПРАВЕЛЬНЫЕ??? У людей есть желание как-то помочь угодиям-только респект и уважуха.На форуме (писак) хоть греблю гати-а что-то сделать для угодий не хотят... И называется оно ( манок) или ( подкормочная площадка )- не имеет никакого значения! Не важно сколько мы делаем-Важно сколько в это мы влажуем ЛЮБЬВИ!!! С Уважением.
Я щось не зрозумів - чим же ви допомогли розведенню дичини? Ви приманили качок щоб їх підстрелити, а от як би ви годували качок і не стріляли в тому місці, то це можна було б назвати біотехнічними заходами! Є багато біотехнічних заходів - відстріл хижаків, поробити штучні гнізда для качок, випуск дикої качки, підгодовування качок зимою (якщо вони звісно ж лишаються зимувати) і т.д. А те що ви зробили, це собі влаштували гарне полювання...
 

roz_koms

Слідопит
А отстрел хищников проводится не для того, чтоб потом успешно охотиться? Или любое из перечисленных Вами мероприятий, делается не для увеличения поголовья охотничьих видов? Любое действие всяко лучше бездействия
1490940374.jpg
 

hanter1982

Слідопит
Лично я!- много чем! К примеру: лично поймал двух петельщиков,сделал 24 солонца,нарезали 1500 веников и т.д.-этого МАЛО???При этом все взносы( в том числе ТРУДОУЧАСТИЕ)- оплатил!!!
, а от як би ви годували качок і не стріляли в тому місці, то це можна було б назвати біотехнічними заходами
А Вы что из общества" Защиты животных"??? Или Ва выпускаете фазанов и не стеляете???- глубоко сомневаюсь! Люди что-то делают для природы-а Вы их упрекаете. Это как-будто человек сфоткал лужу налитую солярой и качаны кукурузы говоря о помощи уткам!!! 80% охотников и того не делают-а Вы говорите...
 

MAPODEP

Мисливець
А отстрел хищников проводится не для того, чтоб потом успешно охотиться? Или любое из перечисленных Вами мероприятий, делается не для увеличения поголовья охотничьих видов? Любое действие всяко лучше бездействия Переглянути вкладення 267519
тьфу, я вам про свиню, а ви мені про корову! Почитайте про біотехнічні заходи і для чого вони робляться, а потім будемо говорити...
 

MAPODEP

Мисливець
Лично я!- много чем! К примеру: лично поймал двух петельщиков,сделал 24 солонца,нарезали 1500 веников и т.д.-этого МАЛО???При этом все взносы( в том числе ТРУДОУЧАСТИЕ)- оплатил!!!

А Вы что из общества" Защиты животных"??? Или Ва выпускаете фазанов и не стеляете???- глубоко сомневаюсь! Люди что-то делают для природы-а Вы их упрекаете. Это как-будто человек сфоткал лужу налитую солярой и качаны кукурузы говоря о помощи уткам!!! 80% охотников и того не делают-а Вы говорите...
на якому саме етапі вашої роботи качки стало більше? і за рахунок чого стало більше?
 
Зверху