Нож охотничий C.Jul.Herbertz

Статус
Закрита.

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
Ніж мисливський C.Jul.Herbertz обмеженої серії,виготовленний до 40-річчя відомого німецького мисливського видання Deutsche Jagdzeitung. Ніж у стані нового.Довжина-22см.Лезо-10см.Не відноситься до холодної зброї.Ціна-1250гр. Тел. 0677545429
 

Вкладення

Beta

Новачок
Цікава річ.Наявні простота та лаконічність німецького дізайну.Непогана сталючка та і руків"я схоже на рожеве дерево.С повагою,ВЕТА.
 

Beta

Новачок
Маєте негативний досвід використання саме цієі сталі,то напішіть.o_OЯ маю ножа з цього металу .Можу сказати ,що така собі "робоча конячка".Без усіляких претензій на виключність .Легко гостриться ,на іржавіє .Що ще треба простому ,"як двері",робочому мисливському ножу?:pС повагою,ВЕТА.
 

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
" дешевая китайская", "ножах низшего уровня", "кому и кобыла невеста", "уважающие себя люди все же предпочитают мерседес "-сиджу і думаю:декілька речень, а скільки "добрих" метафор і епітетів.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
можно вполне нормально ездить и на жигулях, но уважающие себя люди все же предпочитают мерседес...
Вы это серьезно написали???Предпочитают мерседес те кто могут себе его позволить...А уважение к себе измеряется совершенно другими критериями.
 

Vagabond

Мисливець
проблема не в этом, номер артикула 121611 не бьется ни в базе Пумы, ни в базе Хербертца как оригинал. а 420 сталь очень даже ничего, режет хорошо если ее обрабатывает и термичит например Бак.если происхождение этого ножа поднебесная, то могут сделать из чего угодно.Все ИМХО. хотя нож сделан очень душевненько.
 

Beta

Новачок
знаете.. "кому и кобыла невеста"(с) ... это я про "неплохую" сталь.. можно вполне нормально ездить и на жигулях, но уважающие себя люди все же предпочитают мерседес... вы задумайтесь для чего изготавливают очень дорогие порошковые стали, если 420 легко точится и нержавееет:D
Люди,що себе поважають , у суперечках наводять більш об"єктивні докази .Тобто техничні викладки ,або ж власний досвід.А це черговий пост ні про що,перевантажений цитатами з "12 стільців",алегоріями та пропозиціями замислитись над тенденціями розвитку ножових сталей.А по суті питання жодного слова.Як кажуть ,"то таке".Зі свого боку, можу сказати, що дуже активно користуюсь ножем саме з 420 сталі вже десь років шість .Претензій не маю жодних.Ніж - Buck 110.С повагою,ВЕТА.
 

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
Що торкається артикульного номера-мені важко сказати,не шукав і не знаю де шукати.Походження його зрозуміле;видання замовило партію ножів до свого юбілею у відомого виробника.Виконаний ніж дуже якісно.Це,власне, вже річ раритетна.
 

VOGEL

ветеран форуму
надійна команда
не люблю лизоблюдство и подхалимство..
Зато Вы любите везде нас...ть,никого не забыли,видать очень себя уважаете.А если по делу-в этой теме продается всего лишь ножик,ни больше-ни меньше.
 
Статус
Закрита.
Зверху