Бердичів. Накази. Карти. Новини.

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Шановні Бердичівляни, в цій темі будуть зібрані карти,накази. карти. новини.
Зі своего боку буду викладати те що сам знаю,а також прошу товариша Rostyslav.K (який до речі веде сайт Бердичівського УТМР) по можливості дублювати новини в цій темі,або просто приводити посилання на новини нашого офсайту.
Всі виставлені карти є у великому форматі,посилання для завантаження надам в приватні повідомлення по запиту.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Мисливські угіддя Бердичівської міськради
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Відтворювальні ділянки Бердичівського р-ну
 

Rostyslav.K

Новачок
Супер. Якщо карта єгерських обходів вірна то може варто її викласти в такому вигляді як вона є на сайт? Не впевнений що я так само перенесу все на карти від google.
 

Rostyslav.K

Новачок
Таки переніс карту єгерських обходів на карту від google, також додав розділ "ЄГЕРІ" з контактами...
ПС: Повідомте будьласка якщо хтось знайде помилку в картах чи будь де.
Дякую
 

rexandr

Новачок
а по житомирському і володар-волинському району є такі карти? дякую.
 

Rostyslav.K

Новачок
а по житомирському і володар-волинському району є такі карти? дякую.
Всі ці кати висять у нашому місцевому відділенні УТМР, із власної ініціативи товариш PinchukMP їх сфотографував та виклав тут. Інших карт особисто я нажаль не маю.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
IMG_20161104_102817[1].jpg

Правда за сам механізм повернення і доказу кількості добутих хижаків,я не взнав. Дуже поспішав.
 

ramin

Мисливець
50 грн за висушені вуха з лиса обіцяли на зборах, Жит. р-н. Процедури не знаю
Сорі! Я не з Бердоса.
 

Rostyslav.K

Новачок
Увага, у найближчому часі для сайту нададуть інформацію про рішення що-до підвищення тарифів на членські взноси, та також скасування пільг...
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Увага, у найближчому часі для сайту нададуть інформацію про рішення що-до підвищення тарифів на членські взноси, та також скасування пільг...
Зайшов сьогодні в УТМР.
Зразу кидається в очі обновка

На дошці оголошень є інформація про реалізацію ліцензій на бобра,за ціною 400 грн


Ну і сам витяг з протоколу засідання ради ,що до пільгових категорій і підвищення вартості внесків першого етапу за 2017 рік


Ну а на при кінці трішки реклами, в УМТР реалізуються фірмові календарі на 2017 рік. Вартість 50 грн. Якісна кольорова поліграфія і великий формат

Дуже хтів собі ювілейний календар, присвячений 95-ти піччю,але їх зараз днем з вогнем не знайдеш,тому придбав собі такий.
 

Rostyslav.K

Новачок
В Бердичівському УТМР новий бухгалтер, сподіваюсь новини будуть з"являтись частіше, раніше або мені телефонували щоб додати якусь новину або ж я телефонував.
 
Зверху