Ловля та приготування раків!

dgyra71

Мисливець
Добрый вечер , подскажите можно выставлять на продажу раколовки собственного изготовления которые отвечают всем правилам , ячея и тд а также промысловые рыбацкие ятеря с Ув
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня, колеги! Прошу раколовів розповісти про найефективнішу приманку для раків. Я пробував чорний хліб з часником та шкурку від сала. Ефект слабенький. На шкурку, в раколовку, більше попадали окунці. Чув, що класна приманка - це смалений коров"ячий ріг. Як тільки знайду, відпишуся.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Я робив простіше, ловив пару величеньких жабів, (хай мене простять зелені) брав за задні лапи і об берег, потім на сонечко на пару годин. Працює дуже не погано.
 

Вік71

Снайпер
Я робив простіше, ловив пару величеньких жабів, (хай мене простять зелені) брав за задні лапи і об берег, потім на сонечко на пару годин. Працює дуже не погано.
Аналогiчно! Можна пару невеликих протухлих рибин!
 

Вік71

Снайпер
Я пробував чорний хліб з часником та шкурку від сала. Ефект слабенький. На шкурку, в раколовку, більше попадали окунці. Чув, що класна приманка - це смалений коров"ячий ріг. Як тільки знайду, відпишуся.
На хліб з часником в жару добре бере лин та карась,ракам більше до вподоби протухле мясо!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Раз поїхали на облаву у Москаленки Богуславського району Київської області на річку Рось у нерестовий період ловити браконьєрів і знищувати сітки. Зупинилися біля будівлі сільради, а на воді - пластикова пляшка як поплавок.
Накачали човен, добралися до пляшки, потягнув - є щось на шнурку. Тягну помаленьку - щось важке, Починаю тягнути активніше, а воно - ще важче.
"Смеркалось!" (як казали у одному кіно;)). Важко тягну із дна (там досить глибоко), ось-ось повинно дістати поверхні. Останній ривок, і з під води на мене... вилітає собака із широко розкритою пащею!.. Аж майже налякала!
Так от: хтось вбив бідного собаку, прив'язав до шиї шнурка, а до лам - камінь (щоб не випливало). Коли тягнув за шнурок, голова йшла уперед, напір води розкрив пащу, вийшло дуже ефектно!..:eek:
Спитав місцевих: навіщо собачку втопили? Та, кажуть, раків до цього місця заманюють, поряд ставлять раколовки із падлом.
ПіСі. Тільки не забувайте про те, що у раків теж нерест є...
 

Студент

Мисливець
Я перед приготуванням тримаю раків у змінній воді хоча-б добу. А даля по накатаній. Іще особливо важливий компонент свіже пиво, у нас знову з'явився "Бергшлос" ураааааа)))))
 

Студент

Мисливець
Доброго дня, колеги! Прошу раколовів розповісти про найефективнішу приманку для раків. Я пробував чорний хліб з часником та шкурку від сала. Ефект слабенький. На шкурку, в раколовку, більше попадали окунці. Чув, що класна приманка - це смалений коров"ячий ріг. Як тільки знайду, відпишуся.
Облуплена жаба, в диьинстві перша наживка була
 

Студент

Мисливець
Я один раз пробував ловити раків руками, скажу це не для "слабонервних" для мене тяжкий психологічний момент запихати руку в нору чомусь завжди здається що там може сидіти водяний щур. =)
Якщо нора іде вгору виймай, якщо рівна і вузька може і налім бути.
 
Зверху