мотор бу

Статус
Закрита.

dgyra71

Мисливець
куплю импортный лодочный мотор бу внормальном состоянии рабочий до 8 лошадок за адекватную суму тел 0677684473 Виталий
 

dgyra71

Мисливець
возможен обмен на металоискатель гарет 2500 про с комплектацией стандартная катушка + 12 и 5 катушка , глубинная катушка , наушники гарет , чехол и сумка
 

Буга

Снайпер

Вкладення

dgyra71

Мисливець
Можно поподробней . сколько лошадок , сколько на воде , год и т д с Ув
 

Буга

Снайпер
Я його купив в минулому році на аукціоні в Мюнхені де продають конфісковані речі виконавчою службою . Потужність 4 hp , 2 тактний . Я заводив один раз щоб перевірити як працює на 2 хвилини . З того часу висить на стіні у теплому гаражі і забирає місце . З вигляду як новий таке враження що він не використовувався на воді. Документів не було . Скажіть де там написано рік виробництва я завтра подивлюся .
 

Буга

Снайпер
Я його купив в минулому році на аукціоні в Мюнхені де продають конфісковані речі виконавчою службою . Потужність 4 hp , 2 тактний . Я заводив один раз щоб перевірити як працює на 2 хвилини . З того часу висить на стіні у теплому гаражі і забирає місце . З вигляду як новий таке враження що він не використовувався на воді. Документів не було . Скажіть де там написано рік виробництва я завтра подивлюся .
Продано !
 

Саша1984

Новачок
Есть ямаха 2 ка почти новый некрученый небитый достался от товариша я охотник мне он особо не нужен охочусь на веслах на двигателе был раза четыре а так весит хочу 16000 гр
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Статус
Закрита.
Зверху