Продам рушницю Jos. Winkler 1913 року

Олег Гиря

Новачок
Мисливська гладкоствольна куркова рушниця австрійського майстра Йозефа Вінклера 1913 року виготовлення, 16 калібр, стволи 760 мм, дульні звуження 16,0; 16,5, дерево скоріш за все не оригінальне. В загальному суб"єктивно стан на тверду 4-ку. Територіально Івано-Франківська область. Ціна 2300 у.о.
 

Вкладення

Олег Гиря

Новачок
Ціну Ви, Ветерани форуму мастаки збивати!!!! А таку річ в руках, не факт, що тримали!!!!????? На жаль для Вас, мені соплі давно, дякувати Богу, було кому обтери, хай Вам земноводне в горлі не пошкодить. Ціна і так шара.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Ціну Ви, Ветерани форуму мастаки збивати!!!! А таку річ в руках, не факт, що тримали!!!!????? На жаль для Вас, мені соплі давно, дякувати Богу, було кому обтери, хай Вам земноводне в горлі не пошкодить. Ціна і так шара.
Олег не ужели Вы думаете что ружьё в вашем состоянии стоит таких денег?
Здесь сидят не дети, через руки многих прошёл не один десяток ружей!
Вот Вам для сравнения ружьё за эту же цену продаваемое на форуме.
А Вы подумайте что быстрее уйдёт..... и почему......
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Браунінг-Б-425-20-кал.55485/
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Ціну Ви, Ветерани форуму мастаки збивати!!!! А таку річ в руках, не факт, що тримали!!!!????? На жаль для Вас, мені соплі давно, дякувати Богу, було кому обтери, хай Вам земноводне в горлі не пошкодить. Ціна і так шара.
Роза Моисеевна, вы таки произвели фурор на пляже, ой Моня, а шо я сделала не так? Ну я же вам говорил, что стринги носят тонкой полоской назад...
 

Олег Гиря

Новачок
Шановний 12х76 Вы щось попутали! Дуже некоректне порівннняя. Тільки когось так не вчіть бо може виявитись, що Ви неосвідчений педагог, ну і можливо в даному випадку спеціаліст. А (Dima) відповім, що не всі розуміють тонкий Одеський гумор(називається ржу собі тихенько в хустиночку).
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Щось схоже на те що Вам хтось за такі гроші її продав, а тепер коли зрозуміли що за дорого купили хочете повернути марно страчені гроші. Думаю що тут це не вийде.
Тільки сприйміть це як пораду а не насмішку)
 

Олег Гиря

Новачок
В стволах легка сип (суб"єктивно як у німців 40-х років). Підствольні гачки 1) Той, що ближче до колодки 19х8х12 мм,
2) 19х8х17 мм, відстань між ними 13 мм
 
Зверху