Кількість патронів на качку.

сергей1975

Слідопит

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр

Patso

Снайпер
Взяв в суботу на качку 24 патрона. Результат - 0. Бачили за цілий день 1 зграйку з 4 качок і то метрів за 80. Все! За цілий день 1 постріл по дроздах)))
 

kef

Зброяр
У мене по іншому.Качки хоч і не багато,але трофеї в наявності бувають,і всі трудові.На початку серпня возом вивезли шість мішків відходів зернових.,викосили осоку,бур"яни і поробили кормові площадки.Качка є і голуби прилітають на водопій та погодуватися....Правда качку я полюю в більшості один,рідко у двох.Бо вже мало сільських мисливців ікачку полюють одиниці.Тому ,ще щось і водиться.....
-Патронів беру 10 штук,і на один трофей тратиться 1-3 патрони.Фотозвіт тому підтвердження.
 

kef

Зброяр
Робили,тобто коптили качку так:
-Качку розрізали на дві частини по грудині (можна і цілу,тоді коптіння буде довшим).Варимо маринад-на дві літри води ,гвоздика декілька шт.перець духмяний,перець горошком, коріандр (макальондра),куркума,сіль з розрахунку 0.5 л. на 10 л.,води,5-ть лаврових листки(хто має харчову селітру,то можна і її добавити,).Коли закипить-охолодити.Маринувати приблизно до 3-х днів.Пробувати маринад на смак,щоб не був надто солоним.Ідеальних рецептів немає,Потрібно практикувати.Качку обмотую чистою тканиною або бинтом.,що є в наявності.
-Дерево для коптильні-вільха,вишня,слива,.......
-Тривалість не менше 12 год.
-Удачі!!!
 

kef

Зброяр
Два постріли-один трофей селезень,вже майже закінчив линьку.Шкода що полювання на перелітню дичину у нас закінчується в листопаді.В цю пору лише розпочинається масовий переліт мігруючої популяції качки.Вже декілька років підряд спостерігаю валовий переліт з кінця листопада та по грудень.От тоді і потрібна певна кількість набоїв і відповідної нумерації шроту.,для успішного полювання.А так в основному вибиваються місцеві виводки качви-тому і не хочеться виходити у кожен мисливський день......та добувати норму,яка в більшості може братися без проблем першими пострілами........
 

Вкладення

kef

Зброяр
Я би сказав що тільки почав линяти
Можливо,я не зовсім вірно сказав, але "палки" вже майже немає ,є лише наполовину з новим пір"ям .В тому році в цю пору були як їжаки.
Ну, до полного завершения процесса ему еще далеко!;)
 
Зверху