Допоможіть визначити ціну на ІЖ27ем 1992року

Storchac

Новачок
Запропонували мені дану зброю. Власник рушниці запевнює що вона в ідеальному стані, за увесь час він був на охоті з нею три раза. Купував з магазина. Раз у рік витягує з сейфа і чистить, змазує. Фото в нього немає, потрібно їхати дивитись. Підстави мені йому невірити нема, знайомий. Я незнаю що робити. За ціну сказав, що домовимось. Підскажіть будьласка, скільки може коштувати данна зброя в ідеальному стані?
Заздалегіть дякую.
 

ТАР

Снайпер
Дуже уважно до всього,Пайка стволів, тіньові кільця "дуже уважно!" . Я наприклад колись в трьох магазинах дивився і ледве не вирвало, так і не купив то порізатись можна проводячи пальцем по планці, то кільця потянуті, то пайка з пробілами.
 
Останнє редагування:

ТАР

Снайпер
А взагалі подивіться по форуму по скільки їх хочуть продати,а за скільки продають, ціна відрізняється в рази. Не треба платити дурних грошей. З Пов.
 

Storchac

Новачок
А взагалі подивіться по форуму по скільки їх хочуть продати,а за скільки продають, ціна відрізняється в рази. Не треба платити дурних грошей. З Пов.
Щиро дякую, за відповідь. Буду дивитися.
 

MAXNO 77

Мисливець
Так дійсно tyrist 1945 правильно радить, краще буде до 90- років, а ніж після, все що після буквально зроблено із сирця...
 
Зверху