Підскажіть чи вартує купляти ІЖ-25?

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
попалося ось така цацка-стан по фото,стволи ,,в порядє,,
почитав в неті інфу,що всього зроблено 2900 штук і на експорт їх не відправляли
а тут(в Канаді) запропонували такий комплект і я вирішив запитати,може хтось має таке-що воно за птаха така,що коштує в Укр,наприклад?
вдячний за любу інфу
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Очень хорошее ружье. У знакомого было, но газывалось иж 12, по номером 0002.
В 2008 году за его ружье предлагали 2000.
Оно в аналогичном комплекте, а гравировка по одному золотому крыжню с обоих сторон колодки.

На охоте бой супер. На стенде с него не стреляли. Есть другие.
 

Rainbow

Мисливець
Спортивна рушниця ИЖ-25 розроблена на основі ИЖ-12, але завдяки односпусковому механізму конструктивно ближче до ИЖ-27-1С. Має стволи довжиною 750 мм для тренувань на траншейному стенді та стволи довжиною 650 мм для тренувань на круглому стенді. Аналогічний комплект, який колись оглядав на прохання свого товариша, приємно вразив мене якістю виготовлення стволів- ідеально рівні, з "правильними" тіньовими кільцями, бічні з'єднувальні планки якісно суцільно паяні по всій довжині, підгонка до коробки обох пар- чудова. Бій хороший (відповідно до паспортних даних), але нічого видатного. Товариш зрідка користувався ним протягом трьох сезонів і продав без жалю.
ИМХО. Як на мене це спортивна рушниця нижнього цінового діапазону (такі були тогочасні реалії СРСР). Ну а ціна-скільки не жаль, тобто все залежить від товщини гаманця.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Отличное ружье, а стоит ли покупать, зависит от цены.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
По нашим меркам это шара. За эти деньги у нас продают ИЖ-27 в дерьмовом постсоветском исполнении с двумя парами стволов. А ИЖ-25 в таком исполнении, даже с одной парой на штуку американских барбосов потянет. А как там в Канаде Вам виднее. Как то так.
Хмм,є над чим подумати..просто за ці гроші тут можна й браунінга,італьяху чи американця толкового взяти...я не стенд не ходжу,а на різні види полювання маю вже ,,підігнану,,під то зброю...от того й думаю,чи воно потрібно,щоб стояло в сейфі і очі милувало?
Дякую,камради
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Хмм,є над чим подумати..просто за ці гроші тут можна й браунінга,італьяху чи американця толкового взяти...я не стенд не ходжу,а на різні види полювання маю вже ,,підігнану,,під то зброю...от того й думаю,чи воно потрібно,щоб стояло в сейфі і очі милувало?
Дякую,камради
Думаю, толковые браунинги и прочие ББ, за эти деньги, являются продуктом массового производства, а ИЖ-25 ружье очень редкое, к тому же может быть с историей. Такие экземпляры покупаются не для охоты или стенда, для души. Как то так.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
ок,я тут знову зустрівся з власником ІЖика-ця рушниця була обміняна на іншу ружбайку,радянською спортсменкою Л.Гуревич на одному з змагань в 70х роках,на кшталт футболістів,які обмінюються майками після матчу і досталася у спадок канадцю,який тепер хоче її продати,бо не має бажання тримати її в сейфі-якось так(правда це чи ні,не гарантую,але те,що ці моделі ніколи не йшли на експорт-факт)звідки тоді їй взятися на Американському континенті?
 

tyrist 1945

Тигр
ок,я тут знову зустрівся з власником ІЖика-ця рушниця була обміняна на іншу ружбайку,радянською спортсменкою Л.Гуревич на одному з змагань в 70х роках,на кшталт футболістів,які обмінюються майками після матчу і досталася у спадок канадцю,який тепер хоче її продати,бо не має бажання тримати її в сейфі-якось так(правда це чи ні,не гарантую,але те,що ці моделі ніколи не йшли на експорт-факт)звідки тоді їй взятися на Американському континенті?
Біженка:)
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
І так,в неділю поіхали з власником в тир на тарілочки попробувати ІЖик в роботі-постріляв,попробував 2 ствола і різні вправи,досить непогано,як для майже 50ти річного ІЖака
Рушничка постріляла на своєму віку,але життя в ній ще огого-стволи чистенькі,кільця рівненькі,все підігнане напрочуд гарно-один недолік,одне цевйо тріснуте,але професійно зроблене в збройній майстерні,а також новий власник зробив затильник під себе,хоча як на мене,то після підрегулювання під себе,воно досить гарно ,,лягло,,під плече
Випили по калапішці віскарика,так сказати обмили покупку-продаж,вдарили по рукам і от,я щасливий новий власник ІЖ25 під номером КИ596
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
І так,в неділю поіхали з власником в тир на тарілочки попробувати ІЖик в роботі-постріляв,попробував 2 ствола і різні вправи,досить непогано,як для майже 50ти річного ІЖака
Рушничка постріляла на своєму віку,але життя в ній ще огого-стволи чистенькі,кільця рівненькі,все підігнане напрочуд гарно-один недолік,одне цевйо тріснуте,але професійно зроблене в збройній майстерні,а також новий власник зробив затильник під себе,хоча як на мене,то після підрегулювання під себе,воно досить гарно ,,лягло,,під плече
Випили по калапішці віскарика,так сказати обмили покупку-продаж,вдарили по рукам і от,я щасливий новий власник ІЖ25 під номером КИ596
Мои поздравления, рад за Вас и даже, немножечко, завидую, но по доброму.
 
Статус
Закрита.
Зверху