Профессиональный точильный станок для ножей

Alex111

Мисливець
Добрый вечер. Подскажите цену на полный комплект (комплект с узлом точной регулировки+ набор камней+ поклейка камней)
Приветствую! Точилка 1280грн, узел точной регулировки угла заточки 150грн, шесть бланков 6х15грн, камни 6шт (пять водных и один 3000 (масляный) 600грн. Комплект 2100грн. Моя поклейка камней на бланки.
С ув.
 

mrjura

Мисливець
Приветствую! Точилка 1280грн, узел точной регулировки угла заточки 150грн, шесть бланков 6х15грн, камни 6шт (пять водных и один 3000 (масляный) 600грн. Комплект 2100грн. Моя поклейка камней на бланки.
С ув.
Вітаю. З Новим Роком ! Брав у Вас комплект. Вчора запросили на свіжину, вирішив підготуватися. Дістав станок і не помітив як переточив всі колючо- різучі в будинку. Мій сьогодні відпрацював шо скальпель. Хотів ще раз подякувати.
 

Вкладення

Alex111

Мисливець
Вітаю. З Новим Роком ! Брав у Вас комплект. Вчора запросили на свіжину, вирішив підготуватися. Дістав станок і не помітив як переточив всі колючо- різучі в будинку. Мій сьогодні відпрацював шо скальпель. Хотів ще раз подякувати.
З Новим! Дякую! Добре коли у всіх все добре.
З повагою, Олександр.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю, цікавить повний комплект, реквізити на оплату будь ласка у приват.
 

Behmen

Мисливець
Доброго дня. Чи можливо у вас придбати точильні камні окремо, якщо можна фото. Дякую
 

Дід Юрко

Новачок
Заказав повний набір,чекаю,Олександр дуже приємний чоловік, готовий дати поради по користуванні і "чьоткий " як вистріл з німецького карабіна!
 

Vov-1

Зброяр
Товариш купив данний девайс в Олександра.І попросив залишити відгук від його імені.Далі мовою оригіналу:),,Качество точилки на очень достойном уровне.Как по мне ,все продумано и сделано очень хорошо.Александр доступно поделился своими навиками заточки и обращения с данной точилкой.Я доволен данним приобретением.Рекомендую.":)
 

shumakovdmitrij

Мисливець
Доброго времени суток! Интересуют алюминиевые бланки для камней?! С Ув.! Мой номер вайбера 0669702108
 

Alex111

Мисливець
Отримав вчасно, якість супер,вчуся. Хочу поради як виставити кут заточки. Агрегат "шо надо ". Дякую !
Приветствую! Рад, что понравился станок. Будут вопросы набирайте, что знаю, тем поделюсь.
С ув. Александр 0674817632.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Отримав і я свій, якість виробу на висоті!
Після переточених дома ножів розумієш що гроші витрачені не дарма!
З повагою!
 

VADAS1891

Новачок
Вітаю, цікавить повний комплект, реквізити та умови оплати будь ласка у приват.
 
Зверху