тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вибачте! Але звідки така інформація що вибраковка клемилась радянськими клеймами? :eek:
на Ганзі було таке прибущення, виходячи з того, що відбувалось по аналогії з ІЖами з майд ін юсса, та автомобілями ВАЗ, які мали 2 таблички - готувались за кордон, але була знята ціла партія, якщо знаходили невідповідність в якомусь із авто. (сам мав таку ВАЗ-2106)
 
БРАВО!!!! Головне слово "ПРИПУЩЕНЯ!!!!!"....Як на мене це маячня нічим не підкріплена, крім фантазії....тримав в руках те, що йшло (повинно було ідти) на експорт і ті що продавались у нас......я не профі в рушницях, але й не олух, РІЗНИЦІ НЕ ПОБАЧИВ!!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
БРАВО!!!! Головне слово "ПРИПУЩЕНЯ!!!!!"....Як на мене це маячня нічим не підкріплена, крім фантазії....тримав в руках те, що йшло (повинно було ідти) на експорт і ті що продавались у нас......я не профі в рушницях, але й не олух, РІЗНИЦІ НЕ ПОБАЧИВ!!!!
та яка різниця мала би бути? факт залишається фактом, що такий варіант моделі Т-66 йшов на експорт, але чомусь вони у малій кількості є і на теренах колишнього союзу, чому так - навряд чи хто точно скаже, окрім керівників ТОЗа, які вже покійні певне в даний час.
 

uTEL

Мисливець
до речі, ще одне припущення (з постів на Ганзі):
частина рушниць робилась не на самому ТОЗі, а в "артелях" з частин, випущених ТОЗом

ще пару фото. То, що на моїй рушниці та фото паспорта на короткий 66-той з інтернету

6.jpeg
toz66_k.jpg
 

uTEL

Мисливець
не 507, а 510....;) Сам такою володію, гарна річ!
А що у вашої рушниці с точністю? В мене вона дуже сильно вИсить, 30-40см вище на 35м. Може неправильно цілюсь, може тому-що приклад не заводський (на новому ще не стріляв), а може це така конструкція. Пробував різними зарядами (вага) з рідним типом (куля, шріт, картеч) - чітко 10см на 10м, 20см на 20м...50см на 50м.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
не 507, а 510....;) Сам такою володію, гарна річ!
Так по паспорту 505-510мм, т.е. 507 вполне может быть. Много ИЖ-54, со стволами 750 мм, на самом деле имеют отнюдь не 750, а 745 мм и это-нормальный допуск. И в паспортах тоже об этом указывается.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
буквенні позначення чоків 0,25-0,5 мм, та 1,0 на лівому.
Не все так просто с этими экспортными майамовскими ружьями: даже на приведенных мною фотографиях они имеют разные дульные сужения правого ствола!
-первое IC
--второе просто С
!:rolleyes:
Это уже, как минимум, две их разновидности при минимальном тираже!:eek::)
П.С. Для справки:
цилиндр/получок маркированы на тозе C-M и цилиндр с напором/получок IC-M
https://dogexpert.ru/forums/topic/5856/
1) C-LEAD - цилиндр для свинца, сужение = 0,00.
IC-STEEL - улучшенный цилиндр для стальной дроби - тоже самое, то же сужение, только для стальной дроби это же считается не как цилиндр, а как улучшенный цилиндр. Т.е. практика такая: то, что для свинца является одной насадкой, для стали это будет уже как бы на 0,25-0,5 больше. Т.е. то, что имеет сужение 0,5 - для свинца это получок, а для стали это уже чок. Или то, что имеет сужение 0,25 - для свинца это улучшенный цилиндр, а для стали уже 3/4 чок. Просто для стали нужно более пологое сужение, поэтому то, что для свинца получок, для стали это уже чок.
2) IM-LEAD - 3/4 чок для свинца, т.е. 0,75.
3) F-LEAD - полный чок для свинца, т.е. 1,0. Сталью из него уже не стреляют.
Короче, приблизительно так (все только для свинца, чтоб стрелять сталью, хотя это на х... надо?, должна быть отметка на чоке и на стволах):
C - цилиндр, 0,00
IC - улучшенный цилиндр 0,25
M (медиум, средний) - получок, 0,5
IM - 3/4 чок, 0,75
F (фулл, полный) - чок, или полный чок, 1,0
Есть еще вроде как EF - экстра фулл, вроде так - 1,25 (это только для спорта, для стрельбы мелкой дробью на дальние дистанции).
https://forum.guns.ru/forummessage/260/623151.html
 
Останнє редагування:
А що у вашої рушниці с точністю? В мене вона дуже сильно вИсить, 30-40см вище на 35м. Може неправильно цілюсь, може тому-що приклад не заводський (на новому ще не стріляв), а може це така конструкція. Пробував різними зарядами (вага) з рідним типом (куля, шріт, картеч) - чітко 10см на 10м, 20см на 20м...50см на 50м.
o_Oo_Oo_OНЕ знаю....Я його користую лише на перепела, головне направити в ту сторону.....:)
 

Вкладення

Sahno_Bogdan

Слідопит
Планую зробити порівняння відстрілу патронів на різних порохах і з своїх девайсів а саме тоз-66 , іж-54 і іж 58 ма цікаво яка буде різниця ? Поки що помаленьку заряжаємось ! І ще планую зробити порівняння гільз як впливають на рівномірність осипу при аналогічних наважках !
 
Зверху