Паспорт на собаку не потрібен?

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
взагалі то я про законні методи тут пишу
знову про збитки? як порахувати збиток від стойки собаки на фазана?
Ви вже й виділити частину від певної статті не хочете?
А збитки, безумовно, нараховують не за "стійку собаки на фазана" (це ж як треба було таке видумати!), а за нанесення певної шкоди - той же собака, наприклад, задушить того фазана в угіддях. Або маленького зайченя чи кабанчика.
Щодо штрафів можу сказати таке:
1. Частина 1 ст. 85 КУпАП передбачає від "попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" (попередження або 102-1020 грн штрафу).
2. Якщо порушник поводить себе нормально із інспектором (не свариться, поводить себе культурно, погоджується, що порушив, стверджує, що зрозумів і більше обіцяє не порушувати, інспектор може обмежитися і попередження. Взагалі все від нас залежить - нашої культури та взаєморозуміння.
3. Інспектор - людина теж підлегла. А порушник хай не порушує! Що йому, за порушення орден надавати?!. Чи премію?
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я бы сказал не «втрачае», а наоборот, переходит на полное государственное обеспечение :D
П.С. Ну, или должен переходить..
Вот так мы их и распускаем!.. Вон, у прибалтов на днях один министр попал под протокол за пьянку за рулем (со вчерашего дня имел в крови 0,28 промилле) - сразу написал заяву "по собственному". А у нас нардепы людей отсреливают из огнестрела, а потом из раненных дураков делают!
Наши люди! Наш народ!
 

MAPODEP

Мисливець
Ви вже й виділити частину від певної статті не хочете?
А збитки, безумовно, нараховують не за "стійку собаки на фазана" (це ж як треба було таке видумати!), а за нанесення певної шкоди - той же собака, наприклад, задушить того фазана в угіддях. Або маленького зайченя чи кабанчика.
Щодо штрафів можу сказати таке:
1. Частина 1 ст. 85 КУпАП передбачає від "попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" (попередження або 102-1020 грн штрафу).
2. Якщо порушник поводить себе нормально із інспектором (не свариться, поводить себе культурно, погоджується, що порушив, стверджує, що зрозумів і більше обіцяє не порушувати, інспектор може обмежитися і попередження. Взагалі все від нас залежить - нашої культури та взаєморозуміння.
3. Інспектор - людина теж підлегла. А порушник хай не порушує! Що йому, за порушення орден надавати?!. Чи премію?
так інспектор і сам порушує, про що ви в аналізі постанов писали. Погоджуватись з не законними діями інспектора не вихід
 

MAPODEP

Мисливець
Вот так мы их и распускаем!.. Вон, у прибалтов на днях один министр попал под протокол за пьянку за рулем (со вчерашего дня имел в крови 0,28 промилле) - сразу написал заяву "по собственному". А у нас нардепы людей отсреливают из огнестрела, а потом из раненных дураков делают!
Наши люди! Наш народ!
в ВР сидять такі ж люди, то культура в Україні така
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я про Фому, а він - про Ярему!..
А інспектори нехай вчаться не порушувати! Інакше - вся робота нанівець!
 

WildWest

Мисливець
Вот так мы их и распускаем!..
Наши люди! Наш народ!
Я имел ввиду, что тот кто нарушает Закон, должен сидеть, но в наших реалиях, в результате, вполне реальнее повышение по службе или статусу, или и то и другое вместе....

А паспорт на собаку таки нужен, но какой то один, на все случаи жизни... может и доживем))))
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А ви можете додати, як стан природоохоронної роботи у вашій області впливає на прогулянки собак у мисливських угіддях? Чи підете у ВРУ закони "покращувати"?
Або у вас ще є що додати актуальне?
 

MAPODEP

Мисливець
А ви можете додати, як стан природоохоронної роботи у вашій області впливає на прогулянки собак у мисливських угіддях? Чи підете у ВРУ закони "покращувати"?
Або у вас ще є що додати актуальне?
я з собакою весною-на початку літа взагалі в угіддя намагаюсь не заходити, але є деякі що круглий рік займаються натаскою і є такі люди, що круглий рік "луплять" козуль, кабанів і зайців, в тому числі і з числа єгерів
 

MAPODEP

Мисливець
А до чого тут паспорти на собак мисливських порід?
стан природоохороної роботи в області поганий. Фермери травлять все на полях, браконєри все вибивають, єгеря і екологи не працюють. І закони тут ні до чого, закони просто ніхто не виконує
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, знову ж - це розмова про іншу тему.
І, потім, треба не забувати, що пан Гройсман фактично перекрив інспекційну роботу в державі. Причина - пристойна: "Не заважайте малому та середньому бізнесу!".
 

MAPODEP

Мисливець
Ну, знову ж - це розмова про іншу тему.
І, потім, треба не забувати, що пан Гройсман фактично перекрив інспекційну роботу в державі. Причина - пристойна: "Не заважайте малому та середньому бізнесу!".
я вам скажу, що і до гройсмана ситуація така ж була
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А я вам - вона, на жаль, і після нього не відомо яка буде. Але надій небагато у мене...
Все, пішов!
Це вже поза темою!
 
Статус
Закрита.
Зверху