продам мц 21-12

andreew

Новачок
Продам мц 21 12 1990г выпуска 12/70 кал. Длина ствола, мм 750 мм. Ружье простояло в сейфе настрел пачка патронов.Состояние на 5 .трещин вздутий сыпи НЕТ.ствол 5+Цена 12999 .(торг),паспорт .Одесса т .0506212997
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

Tungus

Мисливець
Состояние - на 5, однозначно! Дерево бук?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Для чого на на жовтому кільці ще одне стальне кільце?




Это как раз правильно для тех годов. Два буфера тормоза, широкий тормоз и в кольце ствола проточки под тормоз нет - банальное удешевление производства. А когда выставляют на продажу ружья, у которых один буфер (колечко) и в кольце ствола нет проточки - банальное пролюбили одно колечко, верхнее. Что случается сплошь и рядом, в частности так произошло и у меня, благо тогда еще у нас можно было найти нормального токаря.
 

китай

Слідопит
22 роки користуюсь мц. 21-12 з одним проточеним стальним кільцем і в такій комплектаціі було куплено новим і жодних проблем ніколи не було , чуму в вас інша комплектація ?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
22 роки користуюсь мц. 21-12 з одним проточеним стальним кільцем і в такій комплектаціі було куплено новим і жодних проблем ніколи не було , чуму в вас інша комплектація ?
???
Китай, учите матчасть.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Продам мц 21 12 1990г выпуска 12/70 кал. Длина ствола, мм 750 мм. Ружье простояло в сейфе настрел пачка патронов.Состояние на 5 .трещин вздутий сыпи НЕТ.ствол 5+Цена 12999 .(торг),паспорт .Одесса т .0506212997
У мене також 1990 року випуску, в паспорті є точно такий листок. Система тормозу така як на схемі, 2 кільця-буфери.
Якщо я не помиляюсь, то система тормозу "кільце-буфер-кільце" йшла й надалі і в сучасних МЦ 21-12 так і залишилась. Але тут можу помилятися, бо перевірити не маю змоги, сучасних МЦ у мене не має.
 

китай

Слідопит
Всі що були виготовлені до розвалу союзу , такої схеми не мали.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Всі що були виготовлені до розвалу союзу , такої схеми не мали.
А в 1990 році був Союз чи розвал? :D Китай, с тобою не цікаво спілкуватися. Я тобі скан документу дав, а ти все рівно "на біле кажеш чорне".
 

китай

Слідопит
Я з Вами дискусій на цю тему вести більше не буду , Ви впевнені в своїй правоті, а документ Ваш підтверджує лише те , що зброя Ваша відноситься так як Ви назвали до сучасного виробництва, всіх благ.
 

koschel

Мисливець
У меня МЦ 2005 всего одно кольцо с низу( проточено )и ств. кольцо проточено .
 

китай

Слідопит
Моя мц 80 го року випуску і також одне стальне кільце на пружину і кільце на стволі декілька міліметрів проточка.
 
Зверху