Халявні патрони

Turetskyi

Мисливець
Про причину я написал выше - из бездымного пороха улетучивается флегматизатор, у пороха проявляется склонность к детонации. Предсказать, насколько порох "испортился" невозможно.
ось це конструктивна відповідь.
Дякую
 

Leodr

Снайпер
Когда покупал Иж27, то дедушка наделил тоже мне несколько пачек патронов, таких как у вас, я разобрал их все. Порох был гранулированый зеленого цвета, зарядил я его в латунь и все прекрасно выстрелил! Разбирать однозначно. Как писалось выше порох устаивается и стрелять не безопасно! ИМХО.
 

Turetskyi

Мисливець
Когда покупал Иж27, то дедушка наделил тоже мне несколько пачек патронов, таких как у вас, я разобрал их все. Порох был гранулированый зеленого цвета, зарядил я его в латунь и все прекрасно выстрелил! Разбирать однозначно. Как писалось выше порох устаивается и стрелять не безопасно! ИМХО.
Дякую.
Так і зроблю.
 

мунька

Мисливець
якось попала мені в руки банка пороха сокол 1992 року випуску,порох з неї горів і стріляв але різкості пострілу не було.з 20м у відро желізне,то тіки вмятини робило.....
 

Turetskyi

Мисливець
Розібрав кулю Спутник.
Такого спорядження ще не бачив.
Порох-прокладка-пиж-3 картечини-куля в контейнері.
IMG_1649.JPG
 

ATIS

Снайпер
Заряд, "непопаде куля, то мо хоть картечина зацепить". Наші полішуки таке полюбляють.;)
 

andremon

Мисливець
Заряд, "непопаде куля, то мо хоть картечина зацепить". Наші полішуки таке полюбляють.;)
як на мене, то при такім спорядженні картеч розкидає, об контейнер... тут все має бути або у загальному контейнері, або взагалі без контейнера
 

ATIS

Снайпер
як на мене, то при такім спорядженні картеч розкидає, об контейнер... тут все має бути або у загальному контейнері, або взагалі без контейнера
Такого заряду взагалі не має бути, бо то дурість;)
 

andremon

Мисливець
Цілком згоден... але заряд Варвар існує, навіть Ваші поліщуки його чогось полюбляють ;)
 

Gonza14

Новачок
Вистріляв з штук 30 старих патронів було тільки дві осічки, однак в деяких патронах (штук 10) порох детонував з затримкою в секунду (спочатку було чути удар по капсулю а тоді постріл)...з іншими проблем не було...!
 
Зверху