Патрон для стрільби по тарілкам 12 калибр

Каменяр

Слідопит
Порох NS206V - 1 кг =1050 грн=1.5 кг (на 1000 патронов) плюс пересыл 45 грн == 1 патрон 1.42 гр=2.30 грн
Гильза ТАХО 1 шт 50 коп
Дробь 105 грн -1 кг 28 гр =2.95+5 коп (пересыл)=3 грн
Капсуль 688( с пересылом) 1 грн
Пыж 48 коп Одесский под 28 грамм
Ссори! Цены по чуть, чуть поднялись и действительно получается на одностреляной покупной гильзе. - 7 грн 20 коп
Сэкономить можно на гильзе - 50 коп (если есть шаровая), на дроби(если самолей) - 1.5 грн
Вот и получиться 5 грн 20 коп
На гільзи зекономив на дробів, і на здоров'ї своєму коли лив дріб. А обладнання хіба не коштує грошей? Свою роботу також цінити треба.
Я не розумію.
 

Pitstop

Мисливець
Станок тоже стоит денег. Если его включать в стоимость продукта, то еще добавиться. Только станки у всех разные, источники получения комплектующих то же. Я свой патрон по себестоимости считаю 6 грн
 

Lex12310

Мисливець
Согласен, станок он тоже затратная часть и не слабая....хотя скажу откровенно пользуюсь УПС и закруткой, долго, зато с навесками все четко....думаю скоро приобрету ЛИ...
 

Каменяр

Слідопит
Так хто скільки сипле 206sv?
Пробував 1,3 /24 трохи кусається і тарілки погано билися. Замітив що бокову мішень яка ближче било, а дальні не дуже.
Далі пробував 1,27/24 стало краще, і плечу також)).
Зараз спорядив партію 1,24/24 , буду пробувати.
 

КДН

Слідопит
Підкажіть, який порох використовувати для спортивного патрона для 12 калибр. Навіки дроту 24 чи 28. Бажаю навчитися стріляти по рухомій цілі. Треба зробити дешевий, нормальний патрон, схожий по швидкості для охоти. Дякую.
Тема обсосана давним давно.Читайте форум для початку.
24 гр на NS 206SV і ВЕЛИКА КРАПКА!
 

Pitstop

Мисливець
При 1.25 скорость 410-415 м/с. Снаряжаю на Хорнади 366, все мерки внутри отполированы. Точность высокая
 

huntumy

Зброяр
Собираюсь снаряжать 688 1,25/24. П/к одесский под 24 гр. Звезда. Вот с дробью не определился. Круглый стенд. Стеляешь в основном 15-20м. 24 грамма семерки вроде маловато по количеству. Девяткой попробовать?
 

Каменяр

Слідопит
А для компакт спортингу яку краще дріб використовувати? Я беру 7 24 грама.
 

КДН

Слідопит
Собираюсь снаряжать 688 1,25/24. П/к одесский под 24 гр. Звезда. Вот с дробью не определился. Круглый стенд. Стеляешь в основном 15-20м. 24 грамма семерки вроде маловато по количеству. Девяткой попробовать?
Виталя:
1 - на круглом стенде крупнее № 9 не стреляют.!
2 - можно легко брать капсюль 686 !
И больше не слушай сказки.............это я на русском!
Якщо на українській,то для "круга" рецепт шикардос:
1/Капсуль 686 NS
2.Порох NS 206 SV - 1,25
3.П/К на 24 гр шроту(одеський годиться) і шроту вілповідно 24 гр
4 Закриття зіркою.
ПРОБЛЕМ НУЛЬ! Якщо вмієш стріляти,то вцілив,якщо не вмієш,то хоч 32-36-40 грам спряджай,без тОлку!
П.С. Від наважки шроту результат не змінюється......математика однако.........
З пов.
 

КДН

Слідопит
А для компакт спортингу яку краще дріб використовувати? Я беру 7 24 грама.
1.Дивлячись яка дистанція
2 Дивлячись,в яких умовах стріляти
3. Дивлячись ,яка схема стрільби!
П.С. В спортингу в основному використовують патрони 28 гр шріт № 7
На моє переконання,не завжди,але на перший постріл можна ставити № 9 - 24 гр (дивлячись на дистанцію та умови стрільби !!!)
П.С.2 Якщо спортсмен/мисливець не може поцілити мішень/дич 24-грамовою навіскою шроту,то йому дай хоч 36-40 грам,результат буде такий самий,тобто ПРОМАХ! КРАПКА!
 

huntumy

Зброяр
Виталя:
1 - на круглом стенде крупнее № 9 не стреляют.!
2 - можно легко брать капсюль 686 !
И больше не слушай сказки.............это я на русском!
Якщо на українській,то для "круга" рецепт шикардос:
1/Капсуль 686 NS
2.Порох NS 206 SV - 1,25
3.П/К на 24 гр шроту(одеський годиться) і шроту вілповідно 24 гр
4 Закриття зіркою.
ПРОБЛЕМ НУЛЬ! Якщо вмієш стріляти,то вцілив,якщо не вмієш,то хоч 32-36-40 грам спряджай,без тОлку!
П.С. Від наважки шроту результат не змінюється......математика однако.........
З пов.
Благодарю за уделенное внимание. Не частый гость стенда. Да и сам стенд любительского характера. Так сказать, интузиасты сделали для себя и нас приглашают поучаствовать в негласных соревнованиях.
Понятное дело свыше 28 грамм не комильфо для стенда. Хотся именно 24 грамма.
 

Каменяр

Слідопит
Вчора відстріляв патрон: 688/ 1,24 - 206sv/ контейнер на 24 гр. данія/ 24 гр №7.
Патрон сподобався, тарілки бив на ура.
 

Каменяр

Слідопит
Кто пробовал рецепт из сайта гуаланди 688+206v +1,3/1,35+28 грам дроби?
Интересует.
 

Pitstop

Мисливець
Меньше чем 1.38 -НЕ РАБОТАЕТ!!! Точнее работает , но скорость 390м/с и ниже.В идеале 1.43-1.44 - лето, под сильную жару - 1.40-1.42, зимой можно подсыпать 1.44-1.46. Во всех случаях скорость 405-415 м/с.
 
Зверху