на чому тримається Утмр?

TRUST ME

Мисливець
Ему даже в голову не приходит как бы шла торговля если бы продавцы были профессионалами.
Ви дуже помиляєтесь. Я як ніхто, розумію, що таке профі за прилавком. Мене цьому вчили в Австрії, Іспанії, Італії, Німеччині.
Я впроваджую це і вимагаю теоретичних і практичних знань у свого персоналу.
Якби за прилавком були професіонали, то все було би набагато краще.
 

Visioner

Слідопит
Дорожче, т.я. і затратна частина у власника зростає при умові кваліфікованного персоналу.
У всех адекватных собственников работает квалифицированный персонал.
Так він дорожчій але воно того варто, чи е сумніви?
 

Visioner

Слідопит
Коли знають що шукають нема потреби в спеціалістах. А бажання придбати дешевше в українців не відняти)
Те кто знает, что ищет покупают в интенет-магазинах. Там і дешевше.
Хорошего продажника сейчас на рынке труда очень мало, если появляется сразу находит работу.
Продажи идут вяло и хороший продажник на вес золота.
 

TRUST ME

Мисливець
Ряд товаров не приобрести в интернете законно...
Но не важно.
Майже весь товар, що продається в інтернет-магазинах, є незаконним за виключенням Реселєвських Вендорів.
Те кто знает, что ищет покупают в интенет-магазинах. Там і дешевше.
Хорошего продажника сейчас на рынке труда очень мало, если появляется сразу находит работу.
Продажи идут вяло и хороший продажник на вес золота.
Він просто нікому не потрібен. Сучасні керівники це колишні продавці, яких в кінці 90-х і на початку 0-х привчили, що ПОКУПЕЦЬ САМ ВСЕ ЗНАЄ.
Тому, коло замкнулося. Бездарні Керівники, Власники плодять собі подібних.
До речі, це суто Український тренд.
 

Visioner

Слідопит
Вы знаете по работе приходится сталкиваться с иностранными предприятиями работающими у нас.
Ну что вам сказать, там такой персонал молодежи (технари, менеджеры, конструктора), что просто гордость берет, и это все наши парни и девушки. Решают сложнейшие вопросы с современными подходами.
На наших предприятиях это скорее исключение.
 

Visioner

Слідопит
чи не простіше тримати свого бухгалтера,і всі фіноперації проводити на місці?
У нас финансово-самостоятельная организация в районе.
Но сказать, что положение чем то отличается от других районов Харьковской области не могу.
Говорю о взносах, отстрелочных, охране угодий, наличии дичи, и других моментах.
 
Зверху