открытия сезона 2017/2018, 2018/2019, теперь 2020-2021

viktor.mc2112

Мисливець
""Сезон охоты на пернатую дичь в Днепропетровской области начнется неделей позже – 11
По словам ученых, это защитит еще не окреплое потомство птиц, которые из-за затяжной зимы начали гнездиться позже, чем обычно."""
Хотілося б вірити що вони турбуються про каченят, але ж щось мені підказує що як мінімум цей перенос відкриття зроблено для того щоб люди з інших областей змогли встигнути на дніпропетровщину, щоб отримати більше грошей, а качці дістанеться більше стволів- ось така турбота ...
 

viktor.mc2112

Мисливець
По словам ученых, это защитит еще не окреплое потомство птиц, которые из-за затяжной зимы начали гнездиться позже, чем обычно."""
Доречі, качка в цьому році з'явилася дуже рано на водоймах, і наскільки я бачив, то молодняк вже на крилі
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доречі, качка в цьому році з'явилася дуже рано на водоймах, і наскільки я бачив, то молодняк вже на крилі
Так однозначно не можна стверджувати. Наприклад, у цьому році дуло багатенько води, рішки та водойми підіймали рівень значно і не раз весною, тому деякі кладки загинули. Як наслідок, сам бачив качок із каченятами, яких "допускати до полювання" зарано, як на мене!
 

viktor.mc2112

Мисливець
Наприклад, у цьому році дуло багатенько води, рішки та водойми підіймали рівень значно і не раз весною, тому деякі кладки загинули.
В нас вода поступово зпадала і збільшення рівню не було.
Ну то таке, хотілося б мати вже конкретну дату, бо треба спланувати вихідні, та й взагалі спланувати свій час тому що він не резиновий, і примірятись до кожної суботи дуже важко.
 

kingfisher

Новачок
Сегодня гулял с собакой (Одесская обл.), утки на водоёме с ещё с крошечными утятами... похоже этим выводками не суждено выжить...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сегодня гулял с собакой (Одесская обл.), утки на водоёме с ещё с крошечными утятами... похоже этим выводками не суждено выжить...
По одному выводку не следует делать выводы! Я, например, по нелетным не стрелял, только в лет! А чего у утки такой отсталый выводок?... Всякое могло случиться.
А с собакой - в охотничьих угодьях? И без отстрелки вне сезона?..
 

roman-mr153

Мисливець
Сегодня гулял с собакой (Одесская обл.), утки на водоёме с ещё с крошечными утятами... похоже этим выводками не суждено выжить...
Я когда читаю подобные высказывания ужасаюсь...Складывается впечатление что охотник выйдя на охоту. С наступлением 18:00 начинает гатить во все что шевелится!
Ребята не ужели здесь есть личности которые будут стрелять в пушистых утят по воде?
 

kingfisher

Новачок
По одному выводку не следует делать выводы! Я, например, по нелетным не стрелял, только в лет! А чего у утки такой отсталый выводок?... Всякое могло случиться.
А с собакой - в охотничьих угодьях? И без отстрелки вне сезона?..
Не знал, что с собакой можно гулять только у себя во дворе
 

kingfisher

Новачок
Я когда читаю подобные высказывания ужасаюсь...Складывается впечатление что охотник выйдя на охоту. С наступлением 18:00 начинает гатить во все что шевелится!
Ребята не ужели здесь есть личности которые будут стрелять в пушистых утят по воде?
по утятам не будут, а вот по их родителям 100%, к сожалению
 

viktor.mc2112

Мисливець
Качку потрібно не застрелить, а вполювать- це значить що вечером вона повинна бути в казані, якщо в казані вже плаває задня нога від свійської свинки, то качка автоматично стає не потрібна:D:D:D
Нажаль дебілів вистачає, які плутають качку з тарілочками, і мотивація така: "я заплатив гроші" тому "крутим" мисливцям не слід кидатись на людей якщо йому роблять дільне зауваження.
Ще одне є обговорення, це саме час початку полювання. Як ви всі знаєте що завжди є "мисливці" з огоньком у сраці які починають стрільбу о 17-й годині, і частенько можна спостерігати як на постріл поїхала машина ловити порушника, складається таке враження як неначе вкрав палку ковбаси а в неї є хазяєн.
Насправді досі не зрозуміло чому так відбувається бо в нормальних колективах є зворотній зв'язок, але ж завжди знайдеться дебіл і це перший кандидат на те щоб гатить по отим каченятам що ховаються самі за себе.
І як не дивно фантазії не вистачає зрозуміть що це в першу чергу зв'язано з правилами безпеки
 
  • Like
Reactions: DVV

roman-mr153

Мисливець
Качку потрібно не застрелить, а вполювать- це значить що вечером вона повинна бути в казані, якщо в казані вже плаває задня нога від свійської свинки, то качка автоматично стає не потрібна:D:D:D
Нажаль дебілів вистачає, які плутають качку з тарілочками, і мотивація така: "я заплатив гроші" тому "крутим" мисливцям не слід кидатись на людей якщо йому роблять дільне зауваження.
Ще одне є обговорення, це саме час початку полювання. Як ви всі знаєте що завжди є "мисливці" з огоньком у сраці які починають стрільбу о 17-й годині, і частенько можна спостерігати як на постріл поїхала машина ловити порушника, складається таке враження як неначе вкрав палку ковбаси а в неї є хазяєн.
Насправді досі не зрозуміло чому так відбувається бо в нормальних колективах є зворотній зв'язок, але ж завжди знайдеться дебіл і це перший кандидат на те щоб гатить по отим каченятам що ховаються самі за себе.
І як не дивно фантазії не вистачає зрозуміть що це в першу чергу зв'язано з правилами безпеки
Дак не молчите....Пусть это (сват,сосед,или просто знакомый) можно же вызвать полицию если вы зафиксировали или засвидетельствуете правонарушение...А ведь по факту(такое поведение) это оскорбление не при менно именно НАС
И не нужно скидывать это на пыл,гарячку,молодость или просто спиртное...
 

roman-mr153

Мисливець
Да я прекрасно представляю, что если вы там живете в одном селе или под езде ...или просто работаете на одной работе...Будет конечно потом обида,возможно волокита и т д...Но за то вы отобьете желание заниматься подобным в будущим
тем самым обеспечив себе праздник , которого мы так долго все,и с нетерпением ждем!Сув.
 
  • Like
Reactions: DVV

stvime

Мисливець
сегодня звонил в днепровский уоор, областная сезонка по перу будет стоить 500грн, правда еще не продают.
 

ivan_dnepr

Новачок
сегодня звонил в днепровский уоор, областная сезонка по перу будет стоить 500грн, правда еще не продают.
Областная сезонка-стоит 500грн вчера купил в УООРе,открытие 11.08(записано в сезонке)!
 
Зверху