Target 15-87 Classic 12/76

Сергийко

Слідопит
Поверніть рушницю лотком догори,натисніть на лоток,натисніть на кнопку біля затвору і всі патрони вилізуть з магазина "паровозіком"; або поодинці за допомогою ричажка біля спускового гачка.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Я знаю як розряжати через магазин!!!!! Я просто бачив як мисливець розряжав затвором п/ а( не знаю який) і думав що в таргета теж так можна.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
у інструкція є розділ "способи заряджання зброї" там описано як робиться даний процес, розряджання - у зворотньому порядку.
коли підходите до людей чи місця стоянки, чи зустрічаєтесь з іншим мисливцем в угіддях - переломка зламується і в такому вигляді зустрічаєтесь, якщо Н\А - виймаєте патрон з патронника, відводите затвор. вставляєте патрон поперек і притискаєте затвором - людина бачить, що постріл неможливий. магазин розряджати не обов"язково в такому випадку
Я знаю правила поведінки з зброєю!!!!!!!!!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Щось тема зiв'яла. Агов, хто вiдкривався з Таргетом 1587? Як ведет себе зброя та з якими набоями? Проблемнi питання. Давайте дiлитись практикою.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Щось тема зiв'яла. Агов, хто вiдкривався з Таргетом 1587? Як ведет себе зброя та з якими набоями? Проблемнi питання. Давайте дiлитись практикою.
Відкривався з таргетом, враження приємні. Використовував набої Rіо 5 тахо Хант мастер 5 і 3 . І самокрути з якими було 2 клина, моя думка що це щерез якість гільз, в 2 випадках відривало донце гільзи. А так все норм.
 

Morozyaka

Мисливець
Щось тема зiв'яла. Агов, хто вiдкривався з Таргетом 1587? Як ведет себе зброя та з якими набоями? Проблемнi питання. Давайте дiлитись практикою.
На открытии утки не было, один раз выстрелил по высоковолтной летящей утке, а вот вчера побывал на подсолнухе и добыл 6 вяхирей. Можно было и взять норму, но одному было скучновато... Лет был как одиночки, так и 3, 4, 5 и пролетали стаи над головой 15-20 едениц. Выстрелил 15 патронов, абсолютно никаких нареканий нет!!!! Патроны самокрут №5, №7.
 

Вкладення

Mazaj 2018

Слідопит
В цьому роцi на вiдкриття вперше було бiля чотирьох неперезарядiв. Вистрiляв близько 35 патронiв.Патроним споряджаю сам. Все роблю дуже вiдповiдально. Гiльзи проганяю по два рази. Грiшу на пружинку лотка подачi. Рекомендують люди трiшки розсверлити отвiр УСМ де вставляеться пружинка щоб лоток легше ходив. Патроним споряджав 32 грамовi. Зipка з докруткою. Ще хочу спробувати новий газовий поршень який з декiльками ребрами без кiлець. Хтось пробував його? Подiлiться.
 

Адвокат1987

Мисливець
відкривався з таргeтом. на відкритті взяв одну крякву, алe найбільшу з колeктиву. нас було 15 мисливців. всього взяли 3 качки. Правда на відкриття купували барана. на наступну суботу нeділю добув 2.5 качки, при чому дві качки здобув бeз мушки, яка відкрутилась і згубилась. Поки що толком нeможу підлаштуватись під відкриту планку. Підняв приклад догори хатсанівською проставкою, мало. поставив саму малу мушку всeрівно низить, кулeю на 35 мeтрів на 20 см. вниз попадаєш. Поставив високу щоку з снайпeрськоі гвинтівки, почала висити на 20сантимeтрів. тeпeр тут на форумі замовив виготовлeння чохла на приклад з щокою дeсь під два сантимeтра. думаю як раз будe норма. Стріляв з чока, набоі сам роблю на станку лі +докатка конус. пeрший набій дріб 6 вага 36грам, порох тако 1.85-1.87, капсуль 686. другий та трeтій тe самe дрібномeр 5 вага 32грама, чeтвeртий дріб 3 вага 36грам порох тахо 1.88-1.89. всe в контeйнeрі одeському пeлюстки розрізані. Нeпeрeзарядів жодного нe було, стріляв разів 30
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Щось тема зiв'яла. Агов, хто вiдкривався з Таргетом 1587? Як ведет себе зброя та з якими набоями? Проблемнi питання. Давайте дiлитись практикою.
Вчора в вечері 2 постріли-2 трофеї.
image.jpg
 

Адвокат1987

Мисливець
Немає у кого на продажу Цівки пластикової на Таргет 15-87 ? Чуть що в Приват Пишіть. Бо я щось підозрюю, що моїй деревяній недовго жити залишилось :) Або може хто знає де точно є в продажі ? Тільки силки на сайти тіпа ствол, сафарі, 7,62 де нібито вони є не кидайте, їх немає в наявності все провірено.
 

Mazaj 2018

Слідопит
В цьому роцi на вiдкриття вперше було бiля чотирьох неперезарядiв. Вистрiляв близько 35 патронiв.Патроним споряджаю сам. Все роблю дуже вiдповiдально. Гiльзи проганяю по два рази. Грiшу на пружинку лотка подачi. Рекомендують люди трiшки розсверлити отвiр УСМ де вставляеться пружинка щоб лоток легше ходив. Патроним споряджав 32 грамовi. Зipка з докруткою. Ще хочу спробувати новий газовий поршень який з декiльками ребрами без кiлець. Хтось пробував його? Подiлiться.
Друзі виявив причину декількох неперезарядів свого Таргета. Як і гріщив причина в УСМ. Розібрав повністю рушницю, а в середині і ряска і купа незгорівших крупинок пороха Крук. Порох набився в рухомі осі УСМ і Заважав легко ходити лотку подачі набою. Все охайно розібрав, перемив кісточкою керосином. Змастив,зібрав, все працює як часи. Тьфу-тфу_тфу. Крук порох дуже подобається на літо, але чистити зброю треба набагато частіше. Можливо комусь буде повчально.
 

Адвокат1987

Мисливець
У кого таргет 15-87 в пластику, дуже попрошу скинути детальне фото пластикової цівки, а саме мене цікавить та частина де прорізи нібито для стравлювання порохових газів, мене цікавить скільки там отворів, як вони зроблені прямі чи косі, а також в якому місці він з зовнішньої сторони просвердлюється і де він виходить у середині цівки. Діло в тому що лопнула цівка правда ще не до кінця, пластикову знайти не можу, може у кого б/у чи нове є придбаю, чи може хто знає від чого підходить ? Буду дуже вдячний.
Думаю поки, що другий раз клеїти епоксидкою, тільки тепер в середині мабуть ще волокном пройду чи сіточкою, але думаю волокном буде понадайніше.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Чи є в когось контакти де можна придбати? Цікавить газовий поршень на таргет 1587 нового зразка. У мене знову неперезаряди з навіскою в 32 грами. Набоі перевірено на інших зразках зброі. Усм перевірено лоток подає, лишається поршень.
 

Адвокат1987

Мисливець
як проходить нeпeрeзаряд?гільза вилітає друга нe подається?з стандартним поршнeм на 32грамах нeпeрeзарядів бути нe можe.
 
Зверху