Допоможіть вибрати першу рушницю.

дивно, чому не півавтоматична рушниця? то з яких таких міркувань? вирішили дати дичині більше шансів вижити? гуманісти однако.
я от тоже підшукую собі першу гладкоствольну мисливську рушницю і схиляюся більше до зброї нового світу.
 
турист 1945, повторіть розділові знаки в укр. мові.
 
микола старий, у вас хороше почуття гумору.
 
ніколи не чув про Гарне... буду знати.
 
знайомі мисливці радять купляти "переломку" або напівавтомат і не радять "помпу" або "болтовик".
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Честно говоря никогда не спрашивал совета какое оружие купить,все что покупал делал выбор сам.В таком случае будет опыт использования разного оружия и правильного выбора именно того которое нужно Вам,а этого никто не посоветует.ИМХО
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Пробуйте,пользуйте и после этого будете знать что Вам нужно.
 
  • Like
Reactions: kef
Ви ше мушкет забули запропонувати.;)
 

serj11

Мисливець
знайомі мисливці радять купляти "переломку" або напівавтомат і не радять "помпу" або "болтовик".
Чем плох болтовик или помпа????
П.С.Охочусь с переломкой,но потихоньку приобщаю помпу и не забываю про болтовик!!!:D.
Да правильно говорят Шановнi ,слушать нужно ноооо самому сделать выводы.
 

Hovarf

Слідопит
В 1988 році виміняв вироблену лисячу шкурку на ТОЗ- БМ, 16 калібру - майже нове.
В ті часи лисяче хутро було у великому попиті та ціні. Вичинена шкірка коштувала до 2- ох місячних зарплат. Молоді мисливці тепер сприймають це скептично, але хто пам'ятає ті часи - підтвердить мої слова.
 
Зверху