Лижі чи Снігоступи?

Viktor95

Мисливець
Вітаю, порадьте що краще придбати. Лижі чи Снігоступи. Снігоступи знайшов 2 видів. Цікавить хо має досвід полювання з допомогою снігоступів. Бо сам постійно полював на лижах ( брав у знайомого). Тепер є лишні кошти на свій інвентар і
стоїть питання, що придбати. Фото двух видів снігоступів додаю.
711809467_1_700x700_snegostupy-bahily-termouteplennye-overboot-thermal-kiev.jpg
704991231_1_246x700_sngostupi-tramp-snegostupy-drogobych.jpg
704991231_1_246x700_sngostupi-tramp-snegostupy-drogobych.jpg
711809467_1_700x700_snegostupy-bahily-termouteplennye-overboot-thermal-kiev.jpg
Перед купівлею хотілося б почути думку інших досвідченіших мисливці. За здалегіть дякую.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А з чого ви взяли, що оті валянки - це "снігоступи"? То самі що не на є військові ерзац-валянки, які при потребі неосяться в рюкзаці, розроблені для військових для застосування на випадок негоди чи інше, вдіваються на штатне взуття, ботинки, берци. Але все рівно вони виконують ті ж функції, що і звичайні валянки чи інше подібне взуття, не більше.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Приклад самостійного виготовлення снігоступів з ПВХ труб. Робочий варіант, але все ж для мисливця не більше середньої комплекції.

Знайомий зробив сам подібні, користується. Каркас з паяних труб держиться, шнуровку періодично міняє. В цілому задоволений.
 

Viktor95

Мисливець
Приклад самостійного виготовлення снігоступів з ПВХ труб. Робочий варіант, але все ж для мисливця не більше середньої комплекції.

Знайомий зробив сам подібні, користується. Каркас з паяних труб держиться, шнуровку періодично міняє. В цілому задоволений.
Бачив це відео , моя вага 65 кг зріст 167см, думаю витримають.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да, також думаю, що снігоступи такого плану - це якраз ваш варіант. Знайомий дуже задоволений, він середнього зросту і не дуже гладкий. Але якщо робити таку конструкцію під мене, то щоб ефективно працювало розмір повинен бути майже як грузова деревяна палета :D
 

Viktor95

Мисливець
Да, також думаю, що снігоступи такого плану - це якраз ваш варіант. Знайомий дуже задоволений, він середнього зросту і не дуже гладкий. Але якщо робити таку конструкцію під мене, то щоб ефективно працювало розмір повинен бути майже як грузова деревяна палета :D
Просто на лижах я себе не дуже комфортно почуваю, а от мені здається, що на снігоступах я себе комфортно буду почувати. Почекаю ще може щось порадять. Дякую вам за пораду.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ти покажи відео, як ви з гірки на цих лижах з'їджаєте :D:D:D
С горки-то еще полбеды, а вот в горку-беда!!!
П.С. Сделал глупость: обработал наружную поверхность парафиново-смоляной смазкой ( еще СССРовской) и прогрел лыжи над газовой плитой, чтобы снег не прилипал.
И получил-горе! Снег, конечно, уже не прилипает, т.к. образовалась твердая, скользкая пленка, но на лыжах, без палок, стало ездить не в удовольствие, а ходьба превратилась в мучение: шаг вперед, полшага- назад! Ни о каких горках-подъемах ( даже в пару градусов!!!) и речи не идет-падаешь сразу.
Теперь думаю, как это покрытие отодрать. До дерева. Крупной наждачкой, что ли?
На снегоступах ( 2-й вариант), ходил, не понравилось. Товарищ брал напрокат в Киеве.
Материал дерьмовый, рвется на морозе. Зарывается человек гораздо больше, чем на лыжах. Скорость передвижения значительно ниже.
 

Viktor95

Мисливець
С горки-то еще полбеды, а вот в горку-беда!!!
П.С. Сделал глупость: обработал наружную поверхность парафиново-смоляной смазкой ( еще СССРовской) и прогрел лыжи над газовой плитой, чтобы снег не прилипал.
И получил-горе! Снег, конечно, уже не прилипает, т.к. образовалась твердая, скользкая пленка, но на лыжах, без палок, стало ездить не в удовольствие, а ходьба превратилась в мучение: шаг вперед, полшага- назад! Ни о каких горках-подъемах ( даже в пару градусов!!!) и речи не идет-падаешь сразу.
Теперь думаю, как это покрытие отодрать. До дерева. Крупной наждачкой, что ли?
На снегоступах ( 2-й вариант), ходил, не понравилось. Товарищ брал напрокат в Киеве.
Материал дерьмовый, рвется на морозе. Зарывается человек гораздо больше, чем на лыжах. Скорость передвижения значительно ниже.
Дякую за відповідь.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тоже удобство передвижения в них- под большим вопросом: нет сцепки со снегом, думаю передвигаться в них буде некомфортно. По глубокому снегу- куда еще ни шло, а по плотному насту- будет эффект "коровы на льду".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вообще идеальный вариант-это широкие охотничьи лыжи ОБЯЗАТЕЛЬНО подбитые ( подклеенные) камусом с голени лося. Вот только где взять, этот самый камус? Разве, что у браконьеров..
 

Viktor95

Мисливець
Вирішив купувати лижі. Підкажіть, якої довжини потрібно купувати лижі при вазі 65 кг і зрості 167см.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вообще идеальный вариант-это широкие охотничьи лыжи ОБЯЗАТЕЛЬНО подбитые ( подклеенные) камусом с голени лося. Вот только где взять, этот самый камус? Разве, что у браконьеров..
У Вас тот "камус" за воротами
бродит ) ....
 

WildWest

Мисливець
Есть такой зимний вид спорта - «скитур», где сначала на лыжах поднимаются в гору, а потом на них же спускаются вниз. Так вот там на лыжи лепят какую то хрень, что бы они назад не сьезжали при подьеме вгору. Погуглите на тему СкиТура, глядиш и популяция лосей сохранится))
Видел таких лыжников в Альпах.. на нехилые склоны пешочком поднимались..

П.С.. погуглил... https://ru.gorgany.com/kamus-dynafit-speedskin-beast-98.html
цена шо у того героина.... :)
 
Зверху