Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Mazaj 2018

Слідопит
Не знаю, в нас не все так плачевно. Качка була, зайця хватає, кози також. От кабана то справді, ніц, повиздихав геть.
У вас немного народ другой.
Естественно и отношение каждого к природе намного лучше чем у нас. У нас досих пор понятия у людей (если я не заберу то другой кто-то заберет). Пока у людей в головах будет такое суждение. Порядка не будет.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
У вас немного народ другой.
Естественно и отношение каждого к природе намного лучше чем у нас. У нас досих пор понятия у людей (если я не заберу то другой кто-то заберет). Пока у людей в головах будет такое суждение. Порядка не будет.
Ви знїте і у нас так більшість мисливців думає. У нас в колективі є один мисливець не місцевий ( з міста) так ми йому вже скільки розказували що одного косого добув і всьо, так він тепер у неділю ходить сам по селі у бабок і пустих хатах по садках косих клепає, одного разу бахнув 4штo_O і для чого по цей день не може мені обяснить. Каже я з міста а там м`ясо дороге то я як що декілька косих не трісну то вихід на полювання в пусту.
А піти зробити солонець чи купити мішок зерна і висипати в кормушки... ні а нахрена є ж ми.... та і більшість з колективу зажме відро зерна. От такі справи у нас........
 

roz_koms

Слідопит
Ви знїте і у нас так більшість мисливців думає. У нас в колективі є один мисливець не місцевий ( з міста) так ми йому вже скільки розказували що одного косого добув і всьо, так він тепер у неділю ходить сам по селі у бабок і пустих хатах по садках косих клепає, одного разу бахнув 4штo_O і для чого по цей день не може мені обяснить. Каже я з міста а там м`ясо дороге то я як що декілька косих не трісну то вихід на полювання в пусту.
А піти зробити солонець чи купити мішок зерна і висипати в кормушки... ні а нахрена є ж ми.... та і більшість з колективу зажме відро зерна. От такі справи у нас........
А приклад его ружья об его же хребет не пробовали поломать? Врачи говорят может помочь....и голод как рукой снимет
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Та ми його у суботу так споюємо що він у снеділю як виходить на полювання то як одного косого бахне той добре.
Ну в цьому році був раз бахнув два то я йому висказав все що я про нього думаю.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Таким нужно не высказывать все что вы о нем думаете,а в законный способ лишать прав охоты.Таким мясникам высказывания до одного места.
Не вийде так як ви в сказали.
Підмазаний він в уоор.
Ну проблема не тільки у ньому. Проблем багато. І пробуємо хоч якось з ними боротися.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Подмазки разные,на сегодня легко убрать,главное что бы коллектив этого хотел.Против коллектива не попрешь.Да и служб соответствующих,на сегодня хватает что бы такого засранца лишить охоты.Не на одном УООР все сходится.
Не спорю, щоб сильно хотіли можна було б і виписать його з колективу. Ну ми надіємось що йому до йде... головне щоб не було пізно.
Бо як що хтось із гарячих мисливців зустріне а у нього три косих то можуть і стволи трошки зігнуть.:D
 

roz_koms

Слідопит
Не нужно его стволы гнуть,это порча частного имущества.Достаточно того когда встретят с тремя добытыми зайцами,сразу вызвать надлежащие службы.И оформить факт браконьерства.
Всё-таки метод «кнута» я думаю понадёжнее будет... «пряники» как правило не помогают-ИМХО. «Перевоспитывали» обоими методами, знаю о чем говорю.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Ось фотозвіт мого друга.
Який сам для звіра в нашому районі зробив більше чим УООР.
Молодець... не жаліє ні час ні гроші ні нерви... Переглянути вкладення 440524 Переглянути вкладення 440525 Переглянути вкладення 440527 Переглянути вкладення 440528
Молодци ребята, за такими людьми будущее. А мы уточек по весне собираемся посадить в угодья и фазанчика добавим.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Молодці.
Фазан дуже красива птиця, наш колектив років 10 тому випустив як що я не помиляюсь 20 з копійками фазанів вирощених у нас за ставком у вальєрі.
То я за все своє життя добув одного, тепер рука не піднімається стрілять їх, не знаю чого, може даже трошки жалко мені їх...
 

sergo 771

Снайпер
Всё-таки метод «кнута» я думаю понадёжнее будет... «пряники» как правило не помогают-ИМХО. «Перевоспитывали» обоими методами, знаю о чем говорю.
Пиз..ть ,пиздить и ещё раз пиз...ть....уговоры и "ай-я-яй" - как нехорошо "- на взрослых дядек не действуют !!!
 
Та ми його у суботу так споюємо що він у снеділю як виходить на полювання то як одного косого бахне той добре.
Ну в цьому році був раз бахнув два то я йому висказав все що я про нього думаю.
Бедняга , Вы так алкаша с него сделаете . А мясо да в городе денег стоит, а у него наверное детишки .
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець

kef

Зброяр
Та він і так як алкаш.
А живе він тільки з жінкою.
Просто буде жадний і безбожний, я таких не поважаю.
Це не вихід..Або Ви його морально переконаєте ,або його рушницю в хлам.А як зробити юридично вірно-два вдмін-протоколи за п"янку чи лишнього зайця.і все.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Це не вихід..Або Ви його морально переконаєте ,або його рушницю в хлам.А як зробити юридично вірно-два вдмін-протоколи за п"янку чи лишнього зайця.і все.
Це не вихід..Або Ви його морально переконаєте ,або його рушницю в хлам.А як зробити юридично вірно-два вдмін-протоколи за п"янку чи лишнього зайця.і все.
Ми цей рік його так задовбали що він мабуть як 5 разів приїжджав у село той добре, і на закриття не приїхав сказав що більше знами ходить не буде.( буде по під Черкасами ходить).
 
Зверху