брати підрощену лайку чи ні?

Статус
Закрита.

cagor

Слідопит
Пару месяцев хорошого отношение к собаке, в этот период ничего не требуйте от неё сильно, ни в коем случае грубо не наказуйте тем более не бейте, гуляйте на поводке пока и через два месяца будет вам большой друг на всю жизнь.
 

hnat

Мисливець
А що Ви збираєтесь відновлювати? Раніше був зв'язок?
 

Panters

Снайпер
вона більше на цепку сиділа!
Якщо до цього нею ніхто не займався, то практично толку з нею не буде (виключення рідкість),
краще беріть щеня 2-х місячне і ліпіть з нього те що Вам треба. Пораду даю на підставі досвіду,
лайками займаюсь 10 років.
 

istomin88

Мисливець
Якщо до цього нею ніхто не займався, то практично толку з нею не буде (виключення рідкість),
краще беріть щеня 2-х місячне і ліпіть з нього те що Вам треба. Пораду даю на підставі досвіду,
лайками займаюсь 10 років.
дякую за пораду напевно так і зроблю!
 

Zaratustra

Мисливець
Если 2.5 года сидела на цепи, то скорее всего , что толку будет мало. Хотя всё индивидуально. На счёт жалко собаку, то подумайте если она не будет работать, придётся ей сидеть у вас не цепке, ещё лет 10 минимум...
 

Zaratustra

Мисливець
Посоветуйтесь с опытными собачатниками, пускай посмотрят собаку, покажите ей зверя в вольере. Что там по документам ? Нужно быть готовым отдать часть жизни этой собаке
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
як ви думаєте вдасця відновити звязок з нею и тренувати її?
Так колись сталися обставини що я мав забрати РЄЛ двох років , нічого , працювала , не тікала , тіко трошки з характером дівка була , я думаю вона полюбить вас а ви її , головне бажання того
 

Panters

Снайпер
просто жалко собака пропадає(((
Тоді беріть цю собаку + щеня, з когось та й вийде толк, а може і з обох (дай боже),
в любому випадку бажаю Вам удачі, головне вірте в те що робите і прислухайтесь
до порад досвідчених мисливців!
 
Статус
Закрита.
Зверху