Порох NobelSPORT

Vov-1

Зброяр
Не знаю:(Чесно...Товариш замовив з Італії 500 шт. ,мені попало 150 ,по,,здоровому" блату...:)Взяли п,,пристрілятись".Вартість пижа 1,5 грн.Але чи звернуть на нього увагу наші продавці,питання...Пиж дуже цікавий,нажаль не маю,, хрона" для відстрілу.Але по ,,кучі" віддачі і різкості...Як мінімум не гірше ,,діани" :):):)
 

huntumy

Зброяр
Можливо...Мені більше імпонує версія ,,huntumy"...,,Diana" просідає до певного моменту...Двп ,по жорсткості,десь так як ,,діана" ....Але постріл на ,,дііані" якісніший...Є ще цікавинка ,від ,,діани"...Але такі тільки в мене ,і в Майкла Джексона;):p Переглянути вкладення 441337 Дуже цікавий варіант ,,на зиму"...Пиж ,,Діана Тріблок"...Реально класний...:oops:
Дещо не так. Діана спочатку жорстка. Міклован правильно написав про горіння пороху. Коли тиск піде в гору, діана просідає. Стискав діану не гірше за пробку.
 

Vov-1

Зброяр
Дещо не так. Діана спочатку жорстка. Міклован правильно написав про горіння пороху. Коли тиск піде в гору, діана просідає. Стискав діану не гірше за пробку.
Згоден...Дещо недорозвинув думку...Там три крапки...;):):):)
 

Vov-1

Зброяр
Згоден...Дещо недорозвинув думку...Там три крапки...;):):):)
Діана стискається до певної межі,потім починає руйнуватись...ДВП так стиснути не вдається...Думаю ,що ,,діана" починає руйнуватись ще в стволі.Двп вже при виході...Імхо:oops::):):)
 

huntumy

Зброяр
Як би там не було, щільність пижа зимового набою більша чим літнього.
 

василь довжик

Слідопит
Я не пропонував міняти обтюратор на картон )
Ну тоді сорі.Ви напевно мали на увазі картоні проклади, добавити поміж войлочних пижів?Не забувайте про тиск який дозволено совдеповськім рушничкам.З.Пв.
 

huntumy

Зброяр
Вот это по мужски,устроить пострелухи на закрытие не по дичи,а по тарелкам.Заслуживает уважения,а в казан на шурпу можно и домашнего кролика,или гусика в кинуть.А дичь пусть поживет,отдохнет от прессинга охотничьего сезона,даст новое потомство.Что бы в следующем охотничьем сезоне,порадовать охотников большей численностью.
На закрытие старый самец в морозилке неделю живет. Шурпа с него убойная будет.
Хтось користувався А1 ?
А шо уже є?
 

Homa

Снайпер
А шо уже є?[/QUOTE]
Обіцяли привезти. Чув багато позитивних відгуків тому цікаво хто має досвід його використання.
 
Вибачте - за порох А1 спитаю. Обіцяють привезти продавці чи це приватна справа?
І за якою ціною?
 
Зверху