Результати пошуку

  1. R

    Який звір залишив ці погризи на деревах

    Вітаю! Тепер є. Щонайменше - недавно був. Правда невеличкий, або там вищих корчів немає
  2. R

    Сезон охоты по пушнине

    Та да! І таких екіпажів по області їздить більше 50. Але, зазвичай, у такий"спосіб" вибиваються ліцензійні та червонокнижні. Деякі голодні не гребують і зайцями. В угіддях з гарними під"їздними шляхами голо (не дивлячись на охорону). Печалька!
  3. R

    Сезон охоты по пушнине

    Не буду кричати за весь УТМР, але скажу за свою ПО: 1) розведення - 0; 2) годівля - 0; 3) охорона - 0.1; 4) "добыча" - тільки дай, а нема, бо 1,2,3 - 0 У мене питання: Куди бл..ь ідуть наші кошти? На утримання штату, який ні..я не робить?...
  4. R

    Пошук спільників для полювання

    З цим не поспориш.
  5. R

    Пошук спільників для полювання

    Ага,- яким ти н.х не треба ("Лишній рот - як ніж у спину"). Через зуби пару раз візьмуть на полювання, поставлять там, де, навіть на тих, хто з двох рук в дитинстві г..но їв - звір не біжить...Можу продовжувати із власного досвіду - надивився по всій області. Стара гвардія це п....ць. Краще...
  6. R

    Самый вкусный зверь?

    +100! Ятеж так мариную. Буває додаю трішки петрушки та лимонний сік, а з цибулі(яка залишається після нанизування м"яса) виходить класний соус з додаванням базиліку та краснодарського томатного соусу.
  7. R

    Портативные плиты, газовые горелки, газовые баллоны 220гр

    Якщо є можливість самовивозу, то зкиньте контакти в приват. Дякую!
  8. R

    Бобер

    Мужики! При всій повазі, та важливості інформації, щодо законної можливості добування бобра----------до кухні(кулінарії) останні дві сторінки не мають ніякого відношення. Сорі! Дякую!
  9. R

    Куда звонить (в случае выявления фактов браконьерства)?

    На жаль, в більшості випадків, на даний час все так і виходить, як Ви описуєтє. Але ми теж не х.ї собачі. Кожен з нас має якихось знайомих, та певний вплив. Та може це використати. Не хочеться все життя боятися і привчати своїх дітей до цього. Потрібно з чогось починати
  10. R

    Куда звонить (в случае выявления фактов браконьерства)?

    Та да - мазанув по клаві. Мав на увазі героїв-рятівників, які завжди поруч
  11. R

    Куда звонить (в случае выявления фактов браконьерства)?

    В любому випадку телефонувати потрібно туди, куди є номер телефону(поліція, екологічна інспекція, єгер, співробітнику користувача угідь, знайомому мисливцю...мнс...). Але, уявімо, - їду я по території не своєї області, зупиняюсь до вітру і бачу, або чую факт браконьєрства. Куди логічно я можу...
  12. R

    Бастурма из дичи.

    Пробував і я робити баструму. Рецепт підглянув у ютубі. Принцип приготування схожий з наведеним вище, але я використовував менше спецій (чебан, часник, перець чорний, червоний, паприка). Для першого разу, звісно, наробив помилок на кожній стадії. Та результат порадував всих, хто пробував. Смак...
  13. R

    Маска трубка и пояс разгрузки с карманами

    Карман на яку вагу розрахований? Чи розмір? Дякую!
  14. R

    Куда пропала ондатра

    Мені здається, що ондатра пропала разом із водою. У нас, їх було валом у кожному багні -навіть у мене в копанці жила деякий час. Після засухи вони зникли разом із бобрами. Не могла ж, різко збільшитися популяція норки по всій країні одночасно. Зникає вид, а реакції-0. Печалька
  15. R

    Кепки флисовые и др.

    Якщо буде щось подібне до лоту №1-за мною резерв(якщо так можна)
  16. R

    Коптіння дичини і не тільки!

    Краще з чорного або нерж. металу. Оцинковка для холодних не харчових продуктів
  17. R

    Аліменти

    По моєму не сплутав, а, навіть розмежував. Да ладно
  18. R

    Аліменти

    Де плутаю просвітіть
  19. R

    Аліменти

    ??? Просвітіть!
  20. R

    підкажіть переоформлення

    Ага! Піди туди-там тобі скажуть!:D
Зверху