Результати пошуку

  1. C

    Просьба оценить Французское ружье Darne,

    Являюсь власником базової моделі "Halifax" і скажу таке всі хто висловлюють нездорові думки відносно таких рушниць просто заздоять, адже по кількості дарнів виставлених на продаж в цьому форумі можна зробити висновок про їх рідкість, а відповідно бажаючих купити їх в рази більше однак не всім...
  2. C

    комплекты приклад-цевьё на Fabarm Lion H368

    Фото деревяного комплекту можна?
  3. C

    Продам Двухствольное ружье Mauser - Gamba

    готівкою можу запропонувати 900 $ і вже. Дозвіл на руках. Можу приїхати.
  4. C

    Продам Двухствольное ружье Mauser - Gamba

    fabarm 5-ти зарядний 12 калібру?
  5. C

    Продам Двухствольное ружье Mauser - Gamba

    Можу запропонувати на обмін fabarm lion h 368 в дереві з моєю доплатою 300 дол.
  6. C

    продам EDUARD KETTNER KÖLN

    Щось спустите при купівлі? Яка кінцева ціна? буду вдячний за відповідь? Я з Івано-Франківська
  7. C

    Продам ружье FABARM ELOS B

    ЗА 1100 віддасте?
  8. C

    Продам французьку рушницю майстра BERNT HEISEL a LUNEVILLE.

    Взаглі це тема не з продажу Browning auto 5/
  9. C

    Іспанську горизонталку

    А продажу?
  10. C

    продам EDUARD KETTNER KÖLN

    В продажі
  11. C

    Продам ружье FABARM ELOS B

    Підкажіть місце реєстрації.
  12. C

    Куплю стволи для Darne Halifax 12 калібру

    Куплю стволи для Darne Halifax 12 калібру в хорошому, бажано ідеальному стані. Тел. 0505539351 Віталій
  13. C

    Дарне 14 выпуск, 12к

    Затильники в дарнів з рогу з їхньою емблемою, навіть у базової моделі Галіфакс.
  14. C

    Дарне 14 выпуск, 12к

    Яка довжина стволів? Для чого стяжка в прикладі? маєте рідний затильник?
  15. C

    Прдам ИЖ-58 1968 року

    Продам иж-58 1968 року випуску, 16 калібр, екстрактор, патронник 70. Я другий власник. Рушниця реставрувалась мною. Стволи та колодка воронились в майстра. В лівому стволі раковинка розміром із сірникову головку в лівому раковинка розміром з горошинку. Шату не має. Дульні звуження чок, напів...
  16. C

    Нож Kuurri Puukko

    Доброго дня! мене звати Віталій, хочу придбати Ваш ніж. Телефонував на мобільний зазначенирй Вами: "вхідні дзвінки заблоковано оператором". Цікавить ціна на ніж та чи можете передати новою поштою в Івано-Франківськ відділення № 8 на імя Гоголя Віталія Васильовича. мій телефон 0505539351
  17. C

    ПРОДАМ Fabarm

    Підкажіть будь-ласка Ваше оголошення ще актуальне на даний час і чи не змінилась ціна?
Зверху