Результати пошуку

  1. x3m4ik

    законність передачі мисливських угідь

    Доброго дня, товариство наткунвся на новину з рідного містечка, цікавить наскільки це законно( особливо під час війни), чи знає хтось схожі події, куди звернутись для перевірки законності даних дій? далі текст новини: Житомирська обласна рада хоче припинити право користування ДП «Баранівське...
  2. x3m4ik

    Зеленка в період карантину

    до запровадження карантину подав документи для оформлення дозволу на придбання гладкоствольної зброї. 22 квітня зателефонували, що дозвіл готовий, у зв'язку з ситуацією діє лише місяць. Та саме не приємне, що дозвіл виписаний 1го квітня і 30го вже закінчиться, фактично є тиждень на придбання...
  3. x3m4ik

    передача зброї

    була схожа тема та не зміг її знайти. опишу ситуацію: я володію 2ма одиницями гладкоствольної зброї, мій товариш 1 під час крайнього полювання в нього виникли проблеми з її справністю. чи можу я передати 1 рушницю йому, а з іншою полювати сам, за умови що полювати будемо разом. стаття 15 ніби...
  4. x3m4ik

    вибір спінінга

    Цього сезону повернувся до ловлі на спінінг(розкладний китайський і стара котушка), загалом рибалка на спінінг захопила з новою силою і я вирішив обновити снасть. зараз по інтернет магазинах знижки на цю продукцію. ловлю на воблери(4-7г), вертушки(1-4г), силікон(макс вага 15г) все переважив на...
  5. x3m4ik

    вибір зброї

    весною 2017 травмував спину та ,ніби, все владналось проте за сезон полювання помітив, що по обіді з моїм ІЖ-27 відчувається важкість і "дискомфорт" у спині. У товариша ІЖ-зк, ходове полювання з його рушницею моя спина не відчула. І от після завершення сезону прийшов до дилеми з вибору 2ї...
  6. x3m4ik

    шукаю контакти штучної нори

    підскажіть місце де можна притравити собачку по лисиці та спробувати її в штучній норі, бажано (Н-Волинський-Житомир-Любар-Чуднів) або пн. Хмельницької обл
  7. x3m4ik

    гільзи 28к

    (на прохання знайомого) купить гільзи 28 калібру пропозиції мені в лс або за телеф.067 -496-о2- три вісім
  8. x3m4ik

    16 клібр, гільзи

    1. Гільзи латунні 16кал. 50шт(4 нові, частина 1раз стріляні, частина з добрим нагаром)-----6грн/шт 2.Гільзи пластикові під жевело, нові, грубий пластик 16кал. 35шт----60грн/всі 3Гільзи папкові 16.кал 26шт. (7нових, 19- 1раз стріляні)----25грн 4Навойник 16кал.+3 насадки(для вибиття центробою...
  9. x3m4ik

    цевье на тоз-бм 16к (кнопочное)

    куплю цевье на тоз-бм 16к (кнопочное)
  10. x3m4ik

    куплю кнопочное цевье к тоз-63

    куплю кнопочное цевье к тоз-63 16к в лс
Зверху