Результати пошуку

  1. A

    Дробь

    Обмін на свинець можливий?
  2. A

    Перната дичина.

    да і перед тушкуваням, проварив та злив воду, обжарив тоді тушив.
  3. A

    Перната дичина.

    Вітаю, зніміть з птиці шкіру та видаліть жир, читав що в них зосереджений запах та смак риби. якось підстрелив цаплю, багато перечитав як готувати, бо цаплю дуже чути рибою, так от здер шкіру, видалив жир, вимочив, і стушив з вяхіром і овочами, так під 50 грам домашньої - пальці облизували та...
  4. A

    Дратхаар-Курцхаар

    думаю що причина в тому ща раньою зимою, ще щеням, гуляли понад річкою і провалилась в воду бігаючи по очерету, отримала шок
  5. A

    Дратхаар-Курцхаар

    сьогодні заходив, правда різко глибоко, стоїть по груди скавчить а йти не хоче((, завтра зранку прогуляюсь на озеро де дно пологе можливо так потрохи заманю. поки на два тижні у відпусці надіюсь переломлю собакена
  6. A

    Дратхаар-Курцхаар

    Камради допоможіть в такому питані, драт 10,5 місяців не хоче плавати. в воду по груди йде без проблем поки лапами дістає дна а пливсти ніяк. як навчити?
  7. A

    Куплю рога оленя,лося

    напишіть ціни в приват, на лось, олень, косуля
  8. A

    Куплю рога

    напишіть ціни в приват, на лось, олень, косуля
  9. A

    Самозаряд 16 кл.

    а ще підскажіть що дасть заміна осаленого двп на войлок?
  10. A

    Собівартість самозаряду або "Чи воно того варте :-) "

    Доброго дня, на рахунок самокруту - в мене 16к, на даний момент використовцю порох крук, так от гільза капсульована - 3грн + 3 єврика по 1грн на чотири постріли = 1,5 порох наважка 1,8гр - 1,4(приблизно, при ціні 220грн з доставкою) пиж-контейнер, пижі, обтюратори - 1грн (+- 0,2грн, хто що...
  11. A

    приклад

    Доброго дня, шукаю приклад до ТОЗ-БМ, 63, пропозиції прошу в приват.
  12. A

    Продам приклады б. у. на некоторые модели ружей.

    Доброго дня, можливо є приклад до ТОЗ-БМ?
  13. A

    порох Крук

    А рецепт не підкажете, і швидкість.
  14. A

    порох Крук

    Доброго вечора, це який крук 1 чи 2, яка наважка на банці для 12 к?
  15. A

    Як боротися з кліщами?

    Доброго дня, а чи ніхто не пробував такі краплі як ДАНА СПОТ-ОН, діюча речовина -фіпроніл? як результат?
  16. A

    Матриці для упс 16кал.

    Прийму в дар, якщо можна з пов Олександр
  17. A

    Воронения.

    Доброго дня, підкажіть, а деревяні чопики стволи закривали герметично? при вороніні в середину ствола може попадати рідина під час виварки?
  18. A

    передача зброї

    в уповноваженому державному органі особа отримує право на зберігання та використання мисливської гладкоствольної вогнепальної зброєї або нарізної вогнепальної зброєї, на мою думку проце йдеться в 12 статті, а не про те що дозволено використання такої одиниці під таким номером, хоча якщо нема...
  19. A

    Дратхаар-Курцхаар

    Шановні форумчани підскажіть чи можна собаці давати трохи часнику для профілактики?
  20. A

    Дратхаар-Курцхаар

    Шановні форумчани підскажіть відповідь на три питання 1. я на подвір"ї дресирую собаку - "до мене", "сидіти", граємось, виходить хтось з домашніх на двір чи дружина чи діти все собака біжить до них пригає грається на команду "до мене" реагує неохоче, як виправити чи дрисеровки і ще раз...
Зверху