Результати пошуку

  1. Oleg (Kiev)

    Помпова рушниця ІЖ-81

    Продам рушницю Іж-81 з ременем і простим чохлом... Калібр 12х70. Кількість набоїв 4+1. Надійна у хорошому стані..... Ствол 54см, циліндр. Стан ствола близький до ідеалу.... Досить товсті стінки ствола, на відміну від турецьких помп і багатьох інших. Після кожних пострілух ретельно...
  2. Oleg (Kiev)

    Деталь для помпи Іж-81 виготовити

    Треба виготовити таку деталь в Києві зі сталі. Більш детальну інформацію через ПРИВАТ...
  3. Oleg (Kiev)

    Продам або обміняю в Києві латунні гільзи в асортименті.

    Продам гільзи в Києві, або обміняю відповідно до ціни на одностріли .308win (Lapua, Geco, DAG) 1. Гільзи латунні під боксер .223rem одностріл, напівавтомат Mesko - 85шт. не миті, не декапсульовані 1грн за 1шт. Geco - 33шт. не миті, не декапсульовані 1,5грн за 1шт. Hornady - 5шт. не...
  4. Oleg (Kiev)

    Продам молотковий набір Lee під калібр .308win в Києві

    Продам молотковий набір Lee під калібр .308win в Києві Спорядив 110 набоїв.... Працює відмінно. Стан нового, комплект повний. Причина продажу - придбав собі Прес і матриці.... Молотковий набір налаштований на кулю Lapua Scenar 185грейн, довжина набою 71,10мм. (довжина в сборі набору 98,74мм)...
  5. Oleg (Kiev)

    Продам разово гільзи одностріли .223 7,62х39 в Києві

    Продам гільзи одностріли, настріляні мною з різних карабінів. Гільзи нечищені та недекапсульовані... Мити та декапсульовувати не буду. 1. Гільзи 7,62х39 Кількість 118шт, клейма різні, переважна більшість МЕСКО, сортувати не буду. Вартість гільзи 1 грн Всі віддам за 100грн Стан та клейма на фото...
  6. Oleg (Kiev)

    Продам пиж-контейнер 32гр Феодосія, або обміняю в Києві

    Продам пиж-контейнер на 32 гр виробництва Феодосія АР Крим, придбано до окупації, так що не дивуйтеся... Я купував його для кулевого набою, але знайшов більш якісний варіант спорядження кулею підкаліберною... В мене їх всього 100шт. Так що це разовий продаж... Вартість 100грн за все... Або в...
  7. Oleg (Kiev)

    Набої Спортінг Olympic 28гр

    Хтось щось чув про ці набої? Сьогодні з побратимом трошки постріляли з 12к... З помп своїх... У побратима були набої СПОРТИНГ olympik 25 виробницства (СП "Cапсан-спорт" м. Бровари) 28гр... На Рему 870-му з 25-ти набоїв десь 10 заклинили в патроннику, пробували різними (магнумом 42гр, кулями) -...
  8. Oleg (Kiev)

    Продам кільцa бистроз'ємні Warne MAXIMA 202LM в Києві

    Продам кільцa швидкоз'ємні Warne MAXIMA 202LM в Києві Кільця металеві під планку Weaver/ Picatinny. Стан нових, поставив на свій карабін - по висоті не підійшли. Ніяких подряпин немає, є тільки трошки помітні потертості на внутрішній стороні де крутилась труба приціла при встановленні.... На...
  9. Oleg (Kiev)

    Придбаю кільця Warne MAXIMA Fixed Rings 25,4 мм. 203M

    Терміново придбаю кільця в Києві. Всі пропозиції в лічку... Warne MAXIMA Fixed Rings 25,4 мм. 203M
  10. Oleg (Kiev)

    Продам приціл оптичний Hawke Endurance LER 3-9x40 (223/308 Marksman IR)

    Придбаний менше року тому тут: http://spinelli.ua/shop/40091/desc/pricel-opticheskij-hawke-endurance-ler-3-9x40-223-308-marksman-ir Стояв на БРНО К98 .308win. Дуже непоганий приціл, але мені він не підійшов. Тримає .22lr, .223rem. Мій калібр не тримає, зробив пострілів 35 всього з ним...
  11. Oleg (Kiev)

    Придбаю в Києві мушку з ціликом від Мосберг

    Придбаю в Києві диоптричний приціл з мушкою від Мосберг або турків. Можна б/у, все рівно відновлю до стану нової... Розгляну всі пропозиції. Пишіть в приват
  12. Oleg (Kiev)

    Продам гільзи .308win в Києві

    Продам гільзи одностріл .308win в Києві в кількості 89шт. всі стріляні з мого карабіна. 1. Меско - 82 шт. 2. СВС - 5 шт. 3. Geco - 1 шт. 4. Winchester - 1 шт. Гільзи не чищені і не декапсульовані.... Ціна 4 грн за шт. Бажано одним лотом 356грн Поїде по Україні за рахунок покупця... В зону...
  13. Oleg (Kiev)

    придбаю для ІЖ-81 в Києві

    Цікапить приклад з пістолетною рукояткою для Іж-81 Не цікавить складний, а саме цільний (пластик чи дерево) Може хтось перероблював під себе з МР-133 чи іншого... Також цікавить ствол ІЖ-81 довгий, розгляну різні пропозиції... В принципі цікавлять всі плюшки з ІЖ-81 (запчастини), може у...
  14. Oleg (Kiev)

    Шукаю нормального майстра в Киеві

    Шукаю нормального майстра в Киеві, для свого Brno k-98 Хочу зробити нормальний ДТК Ме (компенсація підкидування та віддачі) на різьбі з піджимом, як наслідок - треба ще нарізати різьбу на стволі ... Пропозиції в лічку. всім дякую.
  15. Oleg (Kiev)

    Придбаю (куплю) пиж осалений 12к в Киеві

    Придбаю в Києві пиж осалений для 12к пластикова гільза. Скільки не купував у різних постачальників - постійно якась лажа, то висота різна (не біда), то рубають пижі з браком (косо, криво, заїжжають на старий руб, роблячи місяць а не кругляшок), біда, що войлок використовують не той... Тому...
  16. Oleg (Kiev)

    Придбаю в Києві пижерубку 12к

    Потрібна пижерубка для прокладок картоних, для пробкових пижів та окремо пижерубка для войлочних пижів. Калібр 12к, пластикова гільза. Розгляну усі варіанти, але перевагу віддам моделям з загартованими ріжучими кромками... Всі пропозції в ПРИВАТКУ... Завчасно всім вдячний...
  17. Oleg (Kiev)

    Придбаю машинку для запуска тарілочок для стендової стрільби

    Придбаю машинку для запуска тарілочок для стендової стрільби ручну, можна б/в За адекватну ціну, на одну тарілку.... Всі пропозиції в лічку з фото. Завчасно вдячний...
  18. Oleg (Kiev)

    Придбаю в Києві розгрузку піхотинця шкіряну

    Придбаю в Києві Y-розгрузку піхотинця шкіряну, чорного кольору. Побачив щось подібне на сайті www.viva.vn.ua, але вони не відповідають... Цікавить саме така і саме чорного кольору.... Завчасно всім вдячний за пропозиції..
  19. Oleg (Kiev)

    Куплю матрицу РУЖЕС 12к

    Куплю матрицу РУЖЕС 12к под пулю и под дробь... У меня УПС-7 от КОЗАКИ.... Как-то люфтить матрица стала..... Либо выработка либо коцнул... На УПС-7 по-моему М6, а в РУЖЕСах М8.... Потому интересуют матрици именно под М6 (возможно аналог РУЖЕС) Заранее всем спасибо
  20. Oleg (Kiev)

    Куплю кольца для крепления оптики в Киеве

    Куплю кольца для крепления оптики, 25,4мм Под Вивер. Устанавливаться будет на карабин .308win. Важен размер, см. фото Предпочтительно стальные. Все предложения в личку...
Зверху