Результати пошуку

  1. КДН

    Микола Мільчев та Ірина Маловічко приносять Україні історичне срібло чемпіонату світу зі стендової стрільби

    Фінал та стрільба українських сортсменів. Українці з 35- хв.
  2. КДН

    Какую лодку пвх выбрать ?

    Беріть 2 вмісну ПВХ 2.40-2.60. Сидіня краще щоб рухалися. Мав кілька лодок під мотор та кілька веслувальних.Написав з власного досвіду. Одновмісну брати не варто! Чому? Після сезону експлуатації самі зрозумієте і будете шукати варіант купити більшу лодку!
  3. КДН

    Переляк

    Ліків,як таких,немає!!!Один з варіантів,тимчасово забирати собаку до хати,щоб вона Вас бачила і відчувала. Варіант 2 : включати світло економ лампа на 6 Вт. З пов.
  4. КДН

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Ніщо так не радує на полюванні,як промах поруч ідучого товариша))))))))))
  5. КДН

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    У мене все по Закону! :)
  6. КДН

    Порох NobelSPORT

    Нічого особливого,набадяжили та й все... П.С. Дістав "B&P". Ще є "трохи"...
  7. КДН

    Порох NobelSPORT

    "Новий"
  8. КДН

    Порох NobelSPORT

    У мене є невеликий залишок НС А0 Недавно купив нову банку. Щільність відрізняється,об'єм теж. Старий А0 в свій час привезли з за кордону. Спорядив,стрЕльнув....викинув на...уй! П.С."Мораль той басни такова,что заяц ..уй ложил на льва" Порада: купуйте у перевірених продавців. Найкращий варіант...
  9. КДН

    Покупні патрони

    Ево Платинум і "стенд" і "перо". Патрон достатньо хорошої якості. Покупні пробував різні майже всі,що є на ринку. "Mirage" і "B&P" - найкращі !!! П.С. для мене
  10. КДН

    Есть новости по Чернигову и области?

    Дивно,що на пушного 13-го відкриття. В основному було 4-5-6-7 В південних обл навіть раніше. З чим пов'язано ХЗ З пов.
  11. КДН

    С каким порохом лучше всего использовать капсюль жевело?

    Хлопці, на..уя писати всяку ..уйню??? П.С. .......................................
  12. КДН

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    На днях за одну годину вдалося побачити два зайця та лисицю. Звір є,а як тільки починиється сезон,десь пропадає ))))))
  13. КДН

    Патроны № 6х28- Рио или Би Пи

    Щось малувато... Я міряв 405-410
  14. КДН

    Порох NobelSPORT

    Шріт хорошої якості (в свій час розібрав патрони БіПі 2 пачки ) і переспорядив навіскою 24 і 28 гр на НФС. 25 м боковий заєць на виліт або під шкуркою з іншого боку.
  15. КДН

    Порох NobelSPORT

    Дистанція десь 25-30 м. В тушці 5-8 штук Майже всі на виліт
  16. КДН

    Что за порох и сколько его сыпать?

    -"Мама казала щоб налили в бідончик молока" . - Добре давай бідончик,налию. А де гроші? - "Мама казала,що гроші в бідончику"...
  17. КДН

    Полювання на голуба

    5-6 м від основної групи збоку.
  18. КДН

    Krieghoff K80

    Траншейний варіант.
Зверху