Результати пошуку

  1. ПИЛЬНУЙ

    Кронштейн быстросъемный на ласту 15-16 мм.

    День добрий Резерв.
  2. ПИЛЬНУЙ

    Куртка BERETTA

    В ризерві.
  3. ПИЛЬНУЙ

    Куртка BERETTA

    Знову в продажі, не підійшла по розміру. 1600грн
  4. ПИЛЬНУЙ

    Куртка BERETTA

    Поїхала на примірку.
  5. ПИЛЬНУЙ

    Куртка BERETTA

    1700гон
  6. ПИЛЬНУЙ

    Куртка BERETTA

    Продам куртку Beretta Стан відмінний. Розмір Xl Приблизно на: Ріст 185-195см Вагу 105-115кг Знаходиться в столиці, ціна 1800грн
  7. ПИЛЬНУЙ

    Мисливська куртка Parforce

    700грн
  8. ПИЛЬНУЙ

    Лайки користувачів форуму

    В Україні можна організувати вільні випробування по кабану чи куну, головне щоб були фінанси і бажання. Купується ліцензія в ЧОХ чи уоор, послуги єгеря, послуги експерта (проїзд, житло ітд) Ну це виходить не дешево. Але диплом цінніший. Як на мене простіше поїхати на випробування чи змагання. І...
  9. ПИЛЬНУЙ

    Лайки користувачів форуму

    Тут з вами я не спорю. Але говорити можна багато про дипломи і роботу собак. Але як тобі вибрати собі цуценя ??? По слухам від когось, що десь там в іншій області є цуценята від ну дуже робочих собак, їдеш до власника він каже собаки вогонь (універсали) звісно ні документів ні дипломів, а ким...
  10. ПИЛЬНУЙ

    Лайки користувачів форуму

    Це все що я хотів від вас почути. На мою думку питання закрите. ;)
  11. ПИЛЬНУЙ

    Лайки користувачів форуму

    Ви знаєте, для кожного власника лайок ідеальна робота вона своє образна. Ви пре доставте на огляд дипломи (бажано вільні) своєї ідеальної лайки |-|| ст по кабану, кун і фазану. Тоді я зніму перед вами капелюха. :)
  12. ПИЛЬНУЙ

    Лайки користувачів форуму

    Я хочу сказати що собака яка добре працює кабана, не буде так добре працювати куницю. А розказувати про універсальність лайки і тд. Не треба. На мою думку, як що хочите собаку яка можливо буде працювати по верху, треба брати від верхови собак, і щоб в’язка була планова, по обох лініях були...
  13. ПИЛЬНУЙ

    Лайки користувачів форуму

    Потрібно оприділитись. Чи шукати цуценя з під звірових собак, чи з під верхових (мелочніків). Це вже пройдений етап.
  14. ПИЛЬНУЙ

    Мисливська куртка Вrice

    500
  15. ПИЛЬНУЙ

    Мисливська куртка Parforce

    750грн
  16. ПИЛЬНУЙ

    Куртка мисливська Winchester (осінь-весна)

    Продана.
  17. ПИЛЬНУЙ

    Мисливська куртка Parforce

    Продам мисливську куртку Parforcer Осінь-весна Стан хороший ,всі кнопки на місці в оригіналі . Заміри: Висота по спині 82 см Напівобхват 65 см Рукав від плеча 65 см Внутрішній рукав 50 см Приблизно на Ріст 185-190см Вага 95-105кг Ціна 1000грн Надам більше фото на вайбер 0975975019 ігор
  18. ПИЛЬНУЙ

    Куртка мисливська Laksen comfort

    Продана
  19. ПИЛЬНУЙ

    Куртка Crossfield

    Продана
Зверху