Результати пошуку

  1. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    Шановний Starvin при всій повазі, гуглити потрібно Вам ви купіть лазерний патрон 12 калібру, вставте в патроник. Вам неймовірно пощастить якщо там не буде люфта. та і це не гарантія що промінь буде по центру. Знаємо... пробували... ось тут згоден на 100% - це все теорія, яка має значення для...
  2. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    :D можна й так але мова про напівавтомат закріпити лазер паралельно планці напевно якось можливо, а от в патроннику сумістити промінь і вісь ствола буде важко, особливо враховуючи якість отих лазерів "мейдінчайна" ..... :D цифрам якось більше віри.... ;)
  3. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    розуміючи що міліметри на мушці дадуть сантиметри на мішені - додам дещо перший розрахунок висоти на мушці (мін.висота) - відстань від осі до верху планки. тобто без врахування висоти мушки. зрозуміло, мушки різні, візьмемо 2мм середньо і будемо вважати що цілимось по двох точках: ближній край...
  4. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    Висить на стандартних дистанціях 20...25м.. Цілитись -під мішень. Планка-закрита. На дистанції до 10..15м- летить +- в центр. Сьогодні мав час і натхнення перевірити все геометрією :) Ціль#1- визначити точку перетину лінії прицілювання і осі ствола Ціль #2- визначити вертикальне зміщення...
  5. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    нема проблем )) цілюсь під мішень - все летить в центр
  6. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    У мене навпаки... Турок товариша з низькою - в центр. В мене висока - висить :) Відстрілювали не один раз, і з рук і з упора з закритою планкою
  7. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    зрозуміло що ви маєте на увазі. повністю згоден цілимось під мішень. залежно від конструкції центр осипу на робочих дистанціях буде +- по центру
  8. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    от вчепились :) .... говорив же художник з мене ніякий суть не в планці біля мушки, а в висоті біля ствольної коробки різниця ж очевидна P/S хай власники А400 чи інших п/а з низькою планкою скажуть чи однакова висота планки по всій довжині
  9. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    Starvin, а так?
  10. fromUa

    Нож: самоделка или нет?

    В описі - ручна робота. Очевидні схожі елементи Тобто,, майстер,, :) точно бачив або й тримав у руках схожий ніж. Думаю, ніж ТС-а серійний або гарна його копія
  11. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    кулі то окрема історія.... тут тільки зачепись... ;) а для дробу на 20,,25м - для мисливця не принципово, центром попадати не обовязково :)
  12. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    нічого поганого нема - дуже добре видно траєкторію польоту, це справа звички так бють всі з такою планкою
  13. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    не хочу сперечатись на малюнку все видно - з високою планкою буде прилітати точно в центр тільки в межах якоїсь дистанції залежно від конкрентного вигляду планки. В мене прилітає на +-10 см. вище на 25 метрах. тому цілитись потрібно під мішень. такий нюанс і до нього звикнути після низької...
  14. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    це напівавтомат )) зверніть увагу на планку
  15. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    на істину не претендую. художник з мене такий собі, але суть думаю зрозуміло
  16. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    отже ви погоджуєтесь, що конструкція таки має значення? намалюйте на папері, проведіть лінії по планці та середині ствола
  17. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    дуже важливо уявіть що перепад висоти планкина афініті буде наприклад 5см куди прилітати буде на 25м ?
  18. fromUa

    Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

    не так якщо планка низька - прилітає в центр або трохи нижче, траєкторію польоту мішені потрібно "закривати" стволом висока планка на афініті/М1/М2 - неоднакова по висоті, від патронника вище, і знижується до мушки. тобто це симуляція стрільби с відкритою планкою. буде висити. це зроблено для...
  19. fromUa

    КИКСЫ-ДЖЕМИНИ-БРАЙЛИ что лучше и нужны ли они для охоты???

    тобто якщо циліндр на виході 18,4, це значить що діаметр на кромці ДС 18,4 і якщо на кромці має бути раструб відносно ствола, то канал має бути наприклад 18,3 або менше, але ніяк не більше 18,4 вірно?
  20. fromUa

    КИКСЫ-ДЖЕМИНИ-БРАЙЛИ что лучше и нужны ли они для охоты???

    ок, так можна вважати фактичне звуження цилідру = каналу ствола?
Зверху