Результати пошуку

  1. cухов

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Навіть незнаю що відповісти,мабуть на якусь роботу з людьми,з первинними колективами на місцях,на хоч якісь біотехнічні заходи,на дотримання норм статуту,хоч якись звіт про використання наших коштів та багато інших "сдвигов".
  2. cухов

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Карватский год был И.О.Я что-то не ощутил сдвигов.
  3. cухов

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Все понятно.Після виборів в Бару і відсутності будь-якої реакції обласного керівництва на численні статутні та фінансові порушення, на які було вказано, я зробив для себе висновок:УТМР це просто фінансова піраміда.Зі своїми зборщиками членських внесків(дані),які передають кошти та могоричі далі...
  4. cухов

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Доброго вечора. Хто знає коли вибори обласного керівництва?Нових кандидатів не появилося?
  5. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Из Бара в Винницу возятся "передачки":яблоки, минералка ,рыба и все что можно собрать по первичкам или выклянчить с предпрениматалей-охотников. Сам лично возил.каюсь.я думаю они возятся не только из Бара.После наших выборов понял:90 процентов охотников-быдло,которое продается за 100 грам и...
  6. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Про вибори згадувати не хочеться.Столи в столовій УТОСа Були замовлені ще раніше.Видно один з кандидатів був дуже впевнений у своїй перемозі.
  7. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Гарно сказано,головне в точку.не з приводу бригади,а з приводу закривання очей на все.
  8. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Так хто делегат від КомарівецькоїПО?хто знає?Збори вже відбулися?
  9. cухов

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Дякую за відповідь.
  10. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Ціна їхньому голосові це знижка на членські внески та відстрільну картку.Ну і ще по спинці похлопають і погладять як я свого спанієля.Такі люди завжди були і будуть.До речі,у Вашій первинній були звітньо-виборчі збори?Хто делегат?За кого йому поручили голосувати?І ще:Ти був-би набагато кращим...
  11. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Дюброго вечора.Скажіть,може хто знає, коли звітньо-виборчі збори в Комаровецькій ПО.В когось є така інформація?Кого мисливці планують на голову ПО.Кого делегатами на районну конференцію?
  12. cухов

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Дякую за відповідь.Скажіть а хто висуває свою кандидатуру на областного голову УТМР?Вже є кандидати?
  13. cухов

    Вінницька Міськ -районна організація УТМР

    Добрий вечір.Дуже цікавить таке питання:Як Ви обирали раду та президію?Скоро конференція в Барському районі і нас цікавить хто вибирає раду:делегати чи всі присутні на конференції,також як ви вибирали президію?це були окремі кандидати чи зі складу ради?Поділіться досвідом.Дякуєм!
  14. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Конференція не січні,а в лютому 25-го числа.Мені помилково назвали не той місяць.Прошу вибачення.Ще раз:25-го лютого о 10-00 в приміщенні Барського автодорожного технікуму звітно-виборча конференція.Запрошуються всі бажаючі.
  15. cухов

    Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

    Доброго дня.Є новини.25-го січня о 10.00 в приміщенні Барського автодорожнього технікуму відбудеться звітньо-виборча конференція.Запрошуються всі бажаючі.
  16. cухов

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

    Та навіть не це дратує:гроші тю-тю,скоріш за все що назавжди і все це пояснюється таким тоном що мол ми тут ні при чому,мол в державі бардак.а зайчикам на корма немає,на біотехнію немає,на бензин єгерям немає.а мільйони лежать в банку,тоб-то грошенята: -є.а взноси плати вчасно.та ніхто не...
  17. cухов

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

  18. cухов

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

    Дякую за відповідь.Нам від цього не легше.Потрібно щоб ці кошти не накопичувались на рахунках а потім безслідно пропадали,а використовувались за призначенням і статутом.
  19. cухов

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

    ??????
Зверху