Результати пошуку

  1. vgymenyk

    Одностволка Коре Туреччина

    12 кал. Купив в 2016 р. Для брата щоб попробував чи полювання це його але виявилось що не його. Стан на фото. Добавляв вставку бо було коротке. Ствол чистий. Стріляло ну не знаю скільки. Ціна 2000 тис. грн. тел. 0973265733 Хмельницька обл. Ствол 71. Патроник 76. Звуження циліндр з напором. Вага...
  2. vgymenyk

    Пиж контейнер для 20 кал.

    Хто має досвід використання контейнерів в 20 кал. Підкажіть які контейнера входять щільно в гільзу.
  3. vgymenyk

    Продам МЦ 21-12

    Продам мц 21-12, 2005 р. на обліку смт.Ярмолинці, Хмельницької обл. стан як на мени непоганий, за патроником ледь помітний сипок. Причина продажі три одиниці зброї, стільки не потрібно. Ціна 9000грн Т.0973265733
  4. vgymenyk

    Продам МЦ 21-12

    Я другий власник рушниця 2005 р. працює без відказно як на заводських так і на самокрутах. Реєстрація Хмельницька обл. 0973265733 Вадим. Ціна 10000 грн.
  5. vgymenyk

    Як ущільнити дріб.

    Споряджаю патрон таким способом: порох пластикоковий обтюратор коркові пижі пластиковий стаканчик дріб №4 закриття зірочка Але ось у чому проблема ніяк не можу добитись ущільнення дробі тарахкотить зараза. Підкажіть будь-ласка як добитись ущільнення дробі.
  6. vgymenyk

    Model S (Gizli Horozlu Tek Kırma )

    Хто щось може сказати за таку модель Model S (Gizli Horozlu Tek Kırma ) http://www.doruksilah.com.tr/urun.php?id=322-S-Gizli- Horozlu-Tek-Kirma
  7. vgymenyk

    Продам УПС і гільзи 16 кл.

    УПС 16кл повний комплект матриць та 90 шт гільз чедіт. Ціна за все 1300грн
  8. vgymenyk

    Лучший заводской патрон для мц 21-12

    Хто які заводські патрони використовує?
  9. vgymenyk

    Иж 58 МАЕ

    Продам ИЖ 58, калибр 16, патронник 70. чок, получок Состояние можно определить по фото. Стволы - есть сипь, шата, люфта нет. Второй хозяин. Год выпуска не скажу. Регистрация Хмельницкая обл. Продажа под разрешение. Причина продажи: хочу 12кл..Цена 7 000.00 грн. тел. 0973265733 Вадим
  10. vgymenyk

    Самозаряд 16 кл.

    Кругом на форумі все про 12кл. дуже мало про 16 кл. Модератори якщо маєте можливість скиньте в цю тему все по 16кл. І шановні мисливці дайте пораду хто які комплектуючі якого виробника використовує для самозаряду 16кл: - гільза - прокладка на порох чи обтюратор - пижі які - контейр - дріб
  11. vgymenyk

    Англійський кокер спаниель

    Друзі хто що може сказати про використаня Англ. кокер спаниеля на полюванні.
  12. vgymenyk

    Якщо патроник на 70 мм

    Якщо патроник на 70 мм чи можна використовувати патрон Параметры патрона 16/16/67
  13. vgymenyk

    Заводські патрони 16 кл

    Шановні, хто що може сказати за заводський патрон 16кл - які варто купувати
Зверху