Результати пошуку

  1. Patso

    Ленинградка

    Проводили такий експеремент. летить дуже погано.
  2. Patso

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Скоро можна буде придбати. Слідкуйте за сторінкою Black Mark Ammo в FB, вони публікуватимуть в яких магазинах буде в наявності. Точно є в зброярні "Прапорщик" у Києві.
  3. Patso

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Трохи новин))). Запускаємо спільний проект з українським виробником набоїв Black Mark Ammo. Тепер в їх асортименті з'являться набої споряджені нашими кулями. Перший набій "Victory" з підкаліберною свинцевою кулею. Основне призначення - спорт, але він придатний і для полювання.
  4. Patso

    порох "Сильвер"

    Гарні результати. А що по кучності?
  5. Patso

    гільзи в калібрі 6.5× 53R. , 6.5×53.5R,

    Маєте таку зброю? Чи гільзи потрібні для колекції?
  6. Patso

    ПК Рись, сталеві кулі Удар, Блондо

    Добрий день. Нажаль на 16 калібр немає нічого.
  7. Patso

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Ні, дробу зараз не робимо. Асортимент в темі: https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ПК-Рись-сталеві-кулі-Удар-Блондо.114901/
  8. Patso

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Ціна 20го теж 30грн На 16 можливо з часом зробимо щось. Є у планах.
  9. Patso

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Удар - 28 на нобелі С7-1,45г. 40м з рук. Ствол короткий циліндр.
  10. Patso

    Подкалиберная пуля Federal Trophy Copper Sabot Slug к. 12/76, 19,5 гр

    Підкаліберна куля для стрільби з нарізних стволів. В крайньому випадку її можна пробувати запустити з парадокса. З гладкого ствола вона немає за рахунок чого стабілізуватись. По суті це нарізна куля .50 калібру в контейнері.
  11. Patso

    ПК Рись, сталеві кулі Удар, Блондо

    Дякую Вам, звертайтесь
  12. Patso

    Закрутки , закатки , доработка звезды 12 калибр, пулелейки, картечелейки. Пополняемая.

    Так, хвостовики я роблю. Можна і циліндричну, але вона тоді вийде дуже важка, або дуже коротка.
  13. Patso

    ПК Рись, сталеві кулі Удар, Блондо

    Так, все 12 калібру. Трохи пізніше додам ще кулю Удар 20 калібру. Вони теж є в наявності.
  14. Patso

    Закрутки , закатки , доработка звезды 12 калибр, пулелейки, картечелейки. Пополняемая.

    Можу підкинути Вам ідею)) Моя розробка. 2 варіанти ваги - Молот 28 і 33 г (можна зробити ще важчу/легшу). все збирається без саморізів. Хвостовики доступні в будь-яких кількостях.
  15. Patso

    Закрутки , закатки , доработка звезды 12 калибр, пулелейки, картечелейки. Пополняемая.

    Мало б триматись, в кулях полева, ударах мого виробництва принцип кріплення теж схожий - просто туго насаджений хвіст на стрежень. Якось я стріляв Ударом кабана, куля залишилась під шкірою протилежного боку, а хвостовик так і не вдірвало.
  16. Patso

    ПК Рись, сталеві кулі Удар, Блондо

    Актуальний асортимент і ціни на комплектуючі нашого виробництва. 1. Пиж-контейнер Рись (100шт) уп. - 80 грн/уп 2. Комплект Рись-еліт (контейнер+ДВП пиж 10мм +ДВп пиж 5мм) (100шт) уп. - 150 грн/уп Дозволяє споряджати набої з вагою дробу від 28г до 40г 3. Кульовий контейнер для підкаліберної...
  17. Patso

    16 калибр

    Упс Резерв, якщо продасте окремо.
  18. Patso

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Думаю ні. Куля важить всього 26г. Пиж високий. Закриття закруткою.
  19. Patso

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Маємо вищу швидкість ніж на D20 майже на 40 м/с, при збереженні кучності. При цьому с7 мав би бути більш стабільним зимою на морозі.
Зверху