Результати пошуку

  1. NickTN

    ИЖ-43К

    Доброго всім здоров`я, знову звертаюся з проханням у оцінці рушниці «ИЖ-43К», яка орієнтовна ціна на сьогодні? Стан та клейма на фото. Можливо буде виставлена на продаж. Калібр 12, довжина стволів 680мм, вагу не мав можливості дізнатися,з Пов.
  2. NickTN

    Прошу допомоги! Чи справді Дрейзе?

    Доброго дня! Потрапила на очі одна цікава рушниця, по тому що міг знайти і ідентифікувати зробив висновок, що це рушниця системи Дрейзе. Фото поки, що тільки такі, інших не можу зробити суто фізично, як тільки буду поруч надам для подальшого обговорення більш інформативні та якісні фото! Всім...
  3. NickTN

    Прошу допомоги з оцінкою MERKEL

    Прошу зорієнтувати у вартості рушниці MERKEL З двома парами стволів: 1) 16х65? з раковинами по всій довжині, довжина стволів - 720мм 2)16х8/57, у гладкому е декілька сипків, патронник чистий, нарізний у дуже хорошому стані на перший погляд без пошкоджень, довжина стволів - 650мм Буде...
  4. NickTN

    FEG BUDAPEST 12 к-р

    Продається рушниця FEG BUDAPEST ,1938 р.в.,12 к-р, довжина стволів 76,5 см, вага 3,2 кг., зареєстрована у м.Києві продаж тільки через дозвільну систему! Ціна: 40 000 грн. чи еквівалент 1500$ на день продажу,з Пов. Обговорювалася...
  5. NickTN

    Комплект дерева на рушницю IDEAL

    У заголовку теми все сказано, стан нового чи мало вживаного на фото постарався все показати. Ціна 2000 грн., аргументований торг,з Пов.
  6. NickTN

    Прошу допомоги з оцінкою Рушниці!

    Прошу допомоги у визначені ціні рушниці для подальшого продажу на нашому форумі,рушниця не моя,зареєстрована у Києві. Довжина стволів 763 мм( замір рулеткою), зважити не було можливості, стан стволів та додаткові фото додам у вечері. У дозволі записана як «іномарка», всім Дякую!
  7. NickTN

    Допоможіть з оцінкою комбінованої рушниці!!!

    Доброго дня шановне панство, допоможіть визначити ціну нище викладеної комбінованої рушниці,і якщо можливо то просвітіть по рушниці більш детальною інформацією, частину клейм прочитав, тому прошу справедливої оцінки беручи до уваги недоліки які буде видно на фото, з Пов.
  8. NickTN

    ИЖ-27 ЕМ

    Продам у встановленому Законом порядку гладкоствольну мисливську рушницю «ИЖ-27ЕМ»,к-р 12,рік випуску 2006, зареєстрована у Київській обл. з недоліків сколи по дереву та заклеєна тріщина шийки прикладу, по «металу» питання відсутні, настріл мій 6 набоїв зі слів попереднього власника близько 200...
  9. NickTN

    Приклад Тоз -34

    Виставлю на продаж стандартний приклад від Тоз - 34, є певні сліди «тюнінгу» на фото видно, ціна - 500 грн.
  10. NickTN

    Продам рушницю(Франція)

    На прохання знайомого виставляю рушницю на продаж,залишилася після смерті батька,так як він не мисливець і не планує їм бути,то отримали дозвіл на реалізацію.Територіально знаходиться в Києві.Продаж лише через дозвільну систему!!! Калібр 16х65,інформацію щодо ваги та довжини стволів надам...
  11. NickTN

    Допоможіть визначити та оцінити.

    В дозволі Зауер, а на рушниці HELICO St.Etienne?Калібр 16х65, стан на фото.У стволах сип та раковини.Дякую всім за допомогу!
Зверху