Результати пошуку

  1. саша 1972

    Замки Лефоше

    Продано
  2. саша 1972

    Замки Лефоше

  3. саша 1972

    Замки Лефоше

  4. саша 1972

    Замки Лефоше

    Продаю замки системи лефоше, стан по фото. Ціна 500 грн тел. 0985531944
  5. саша 1972

    Діаметр канала ствола в 16 калібрі

    Дякую за надану інформацію . Років 25 тому була в мене досить старенька рушниця тоз 63 , бій у неї був просто чудовий любим самокрутом , любим номером дробу . Набої споряджали тільки мірками ніяких вісів . Прийшов час замінив на іж 58 і почалось пристрілювання . Такого резултату як из тоза я не...
  6. саша 1972

    Діаметр канала ствола в 16 калібрі

    Цікавить чи одинаковий діаметр ствола в 16 калібрі в різних виробників (ТОЗ , ІЖ , ІНОМАРКИ ) . Про 12 калібр досить багато інформаціі , про 16 не зустрічав ніде . Якщо різний як це впливає на бій рушниці .
  7. саша 1972

    тоз-87

    Маю цeй півавтомат з 2004 року. Бій супeр. За вeсь час було з дeсяток затримок,думаю з вини боєприпасів. Багато людeй говорять лотeрeя я думаю що виграв. Досить багато інформаціі на російській ганзі,рeкмeндую почитать. Ружжом задоволeний. Особливу увагу звeрнути на трубчастий магазин, на ту...
  8. саша 1972

    Полювання на голуба

    Дякую , все вийшло.
  9. саша 1972

    Полювання на голуба

    будь ласка, покажіть, де знайти ці малюнки в Інтернеті?
  10. саша 1972

    Календар щеплень мисливського собаки

    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, купила таку прививку як Вангард плюс 5 + Лептоферм С1, але майже 1 добу прививка була не в холодильнику, вона зіпсувалась чи її ще можна застосувати???
  11. саша 1972

    Хатсан эскорт комбо

    Служив в армії в Котовську . ДМБ-92. В/Ч 77895 РОТА Р. Вибачте за флуд , але налягло. Продавцю вдалого продажу .
  12. саша 1972

    Запчасти на ружья (кроме дерева).

    если можна размеры первого "левого" лба колодки и подробнее фотографию, чтобы оценить прогары вокруг бойков. Можно в личку.
  13. саша 1972

    Запчасти на ружья (кроме дерева).

    Лоб колодки тоз 34 , тот что с права , продан? Если нет ожно розмеры , розстояние между бойками, розстояние между винтами?
  14. саша 1972

    Полювання Полтавська область)

    Внески і лісхозівська картка 335 грн. Відсрілка кажуть буде 300 грн.
  15. саша 1972

    Полювання Полтавська область)

    Семенівський район практично весь під Сапсаном.
  16. саша 1972

    Сборная "СССР" против сборной "Мира" или разрушение легенд

    Дураку стекляний ху.. не надовго !
  17. саша 1972

    О капсюлях,все что знаем.

    Хотілось виготовити швидкий патрон на голуба, а також патрон на пізню осінь і зіму (мінусові температури).
  18. саша 1972

    О капсюлях,все что знаем.

    Якщо можна рецептик на 25 грам .
  19. саша 1972

    О капсюлях,все что знаем.

    Як правильно використати капсуль НС 688 в16 калібрі. Маю порох крук, тахо, нс д-20.
Зверху