Результати пошуку

  1. трудяга2

    СЕЙФ

    Шановне товариство - в звязку зі скрутним становищем пропоную до продажу сейф фірми САМзробив- або можу виготовити по вашим розмірам. метал 2.5 покраска молоткова фарба .два замки .потайні петлі.вміщується легко -три одиниці зібраної зброї та дві одиниці в чохлі. Знаходиться на Волині.поїде...
  2. трудяга2

    подарую

    Після наведення порядку в гаражі були виявлені непотрібні мені - а комусь може в край потрібні речі - цівка до рушниці іж-27 -е 12 кал. гільзи латунь в кількості 25шт 12 кал. висічка діаметр 18.5 патронтаж на 24 патрона 16 кал. фірми САм.пошив коли тільки починав полювати який...
  3. трудяга2

    привіт усім - я ось не мисливець початківець.

    привіт усім - я не початківець і рушниця в мене є і не одна і карабін в наявності але одна біда останнім часом не вистачає часу ні собачку погуляти ні на полювання сходити. прохання до всіх небайдужих -.скиньтесь по пару хвилин і буде мені щастя
  4. трудяга2

    генератор бензиновий СССр

    Єв наявності ось такий генератор - мотор по моєму від запорожця.кого зацікавить сфотографую більше.знаходиться на Волині.м.Володимир-Влинський.Робочий -працював дуже мало.Ціна 7000грн
  5. трудяга2

    Иж27е1с экспорт

    Шановане товариство у товариша є на продаж іж27є з одним спусковим гачком№012704200 в. Року випуску не знаю - але точно після 90р.стволи глянц.прогарів і шату немає.дерево без тріщин.змінні чоки але скільки їх в наявності ще поки не знаю- також повинні бути коплектуючі для зарядки патронів...
  6. трудяга2

    магазин АК

    Власне поміняю магазин АК 7.62*39 на 30 патронів на магазин 7.62*39 на 10 або 5 патронів
  7. трудяга2

    Допоможіть з купівлею нарізного

    Власне прошу допомоги в шанованого товариства мисливців- з приводу купівлі нарізного карабіна на базі карабіна мосіна. Доріс я вже і до нарізного.Допомога потрібна в виборі і бажано мисливців які мешкають у Києві. так як карабін буде купуватись там.Діло в тому що провести відстріл немає...
  8. трудяга2

    Запитання по посвідченню мисливця

    Власне в мене таке запитання до шанованого товариства-міняючи матроску (до речі міняти її в нас почали чомусь в області-раніше все мінялось на місці в районі) мені скаазали що потрібно замінити посвідчення мисливця - мотивуючи тим що в мене посвідченння виписане в Хмельницькій обл. а так як я...
  9. трудяга2

    Іж-18 -ем

    допоможіть будьте ласкаві шановане товариство оцінити дану рушничку в 20 кал. Продае один мужичок одностволочку в 20 кал . шата не має ні вертикального ні горизонтального. прогари також відсутні. про дерево говорить не буду - біда.(біду в топку) ствол -зовні ну десь на процентів65 збереглося...
  10. трудяга2

    Допоможіть оцінити іж-12

    Шановне товариство прошу допомоги в оцінці іж 12 в 16 калібрі 1968 року випуску . По рушниці - стволи дзеркало немає ні помутніння ні сипі ні раковин. шат вітсутній.по дереву невеличкі коцки -так 68 рік воно і не дивно.прогари відсутні. Мій настріл 50 патронів.до мене не знаю -говорили500 я 3...
Зверху