Результати пошуку

  1. polishuksergii

    Дратхар, кобель,Киев

    Собака знайшлась! Подяка егерям «Київського мисливського господарства»
  2. polishuksergii

    Дратхар, кобель,Киев

    На прогулке 09.02.19 потерялась собака породы «дратхар». Молодой кобель (2 года), кличка «Рэй». Собака потерялась между селами Ходосеевка и Подгорцы, Обуховского р-на, в районе мегамаркета. На собаке ярко-красный ошейник с номером телефона. Самостоятельные поиски собаки 09,10 числа, прошли...
  3. polishuksergii

    Обміняю карабін "Сайга"

    Кронштейн продано.
  4. polishuksergii

    Пробковые пыжи, буферная смесь.

    Доброго дня! Моє замовлення: 12к: пиж корковий (5 мм-300шт, 3 мм-200 шт); 16 к: пиж корковий (5 мм-300шт, 3мм-200 шт); буферна суміш -1 кг. Реквізити на оплату прошу відправити на пошту skp998@i.ua. Дякую!
  5. polishuksergii

    Обміняю карабін "Сайга"

    Карабін проданий! Прошу закрити тему.
  6. polishuksergii

    Merkel BBF B3 Premium (12/76;30-06)

    Какая стоимость Вашего прицела, если продаете отдельно?
  7. polishuksergii

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Добрий день! Прошу оновлений прайс на skp998@gmail.com. Дякую.
  8. polishuksergii

    Продам сапоги, берцы

    Сапоги, берцы проданы. Прошу тему закрыть.
  9. polishuksergii

    Книги по оружию в электронном виде

    Доброго Вам здоровья! Скиньте мені будь-ласка. polishuksergey@mail.ru Щиро вдячний!
  10. polishuksergii

    Обміняю карабін "Сайга"

    Обміняю карабін "Сайга" МК-03 в калібрі 223 REM на болтовик з таким самим калібром або 308 з моєю доплатою. Карабін в чудовому технічному стані, з настрілом не більше 300 патронів. Реєстрація зброї у Вінницькій області.
  11. polishuksergii

    Обміняю папкові гільзи

    Обмен произведен, спасибо!
  12. polishuksergii

    Обміняю папкові гільзи

    Прошу резерв на обмін.
  13. polishuksergii

    пижерез

    Зателефонуйте мені- 0675491118, або скиньте смс з своїми реквізитами: (Нова Пошта, Місто, ПІБ,телефон).
  14. polishuksergii

    Обміняю висічки для пижів

    Обміняю висічки для пижів 10,12,16 калібрів на пижі, капсуля, інші витратні матеріали для спорядження набоїв.Чекаю ваших пропозицій!
  15. polishuksergii

    Продам сапоги, берцы

    Продам сапоги яловые, новые времен СССР46р.-600 грн; берцы ФРГ (б/у)46р. -500 грн; берцы зимние 44,5 р. (Украина-500 грн), или поменяю на берцы 44р., летние.
  16. polishuksergii

    Майстер по дереву(Київ).

    Добрый день! Прошу сбросить контакты мастера в Броварах, буду очень признателен. Спасибо!
  17. polishuksergii

    Продам сейф

    Сейф проданий. Тема закрита.
  18. polishuksergii

    Продам подовжувач прикладу

    Товщина вставки 8 мм!
  19. polishuksergii

    Продам подовжувач прикладу

    Продам подовжувач прикладу (вставка затильника) прикладу. Вартість даного товару складає 150 грн.
  20. polishuksergii

    Продам сейф

    Нова ціна сейфу складає 400 грн!
Зверху